Başkan Ercengiz Kamyoncu esnafının sesine kulak verdi

Kamyoncu esnafının taleplerini karşılıksız bırakmayan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eski otogar alanını kamyon ve tır şoförlerinin kullanımına açtı.

Başkan Ercengiz Kamyoncu esnafının sesine kulak verdi
Başkan Ercengiz Kamyoncu esnafının sesine kulak verdi Akca Gazete
Bu içerik 286 kez okundu.

Burdur Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Durmuş Ceylan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nevzat Gökçeoğlu, 46. Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mehmet Altay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Halk Otobüsleri Yönetimi kurulu üyesi Hüseyin Dinç ve kamyoncu esnafları Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkanlar kamyoncu esnafının sıkıntılarını dile getirdi. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Kamyoncu esnafımızın sıkıntılarının farkındayız. Aylardır o alanın kullanılması konusunda herhangi bir kısıtlama getirilmediği halde, AKP Merkez İlçe Başkanlığının yaptığı açıklama neticesinde o alanın kullanımına kapatmıştık. Bu alandaki proje yapılana kadar geçici bir süre kamyoncumuzun tekrar kullanımına açıyoruz” dedi.

46 Nolu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mehmet Altay, kamyoncu esnafı adına ve duyarlılığından dolayı Başkan Ercengiz’e teşekkür etti.

BURDUR belediye akmyoncu. esnaf ali orkun ercegiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu