Reklamı Geç
Advert

MAKÜ'de "Biniş Giyme Töreni" Heyecanı

Vali Şerif Yılmaz, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nin 2017 - 2018 Akademik Yılında unvan alan Öğretim Üyeleri için düzenlediği "Biniş Giyme Töreni” ve 2017 yılında akademik teşvikten tam puan alan Akademik Personel için düzenlenen ödül törenine katıldı.

MAKÜ'de
MAKÜ'de Akca Gazete
Bu içerik 454 kez okundu.
Advert

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, bünyesinde kurulan yeni fakültelerin, yüksekokulların yanı sıra giderek artan öğrenci sayısı ve güçlenen akademik kadrosu ile Burdur’un lokomotifi olarak yoluna emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Kurulduğu 2006 yılından buyana gerek yüklendiği misyon, gerekse hayata geçirdiği projeleri ile ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin yükselen değeri olan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde bugün ayrı bir heyecan vardı. Düzenlenen “Biniş Giyme Töreninde” 80 Öğretim Üyesine binişleri MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz tarafından giydirildi.

MAKÜ Konferans ve Sergi Salonunda düzenlenen törene başta Vali Şerif Yılmaz olmak üzere, Milletvekili Mehmet Göker, Garnizon Komutanı P. Alb. Hakan Tutucu, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, Kurum Müdürleri, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Akademik Personel ve aileler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda, müzik dinletisinin ardından Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Adem Korkmaz tarafından konuşma yapıldı.

Konuşmanın ardından MAKÜ’de 2017 - 2018 akademik yılında unvan alan  Öğretim Üyelerine binişleri Rektör Korkmaz tarafından giydirildi. "Biniş Giyme Töreni" sonrası akademik teşvikten tam puan alan Akademik Personele Vali Şerif Yılmaz ve protokol üyeleri tarafından ödülleri takdim edildi. Program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

burdur MAKÜ BİNİŞ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı