Advert
Advert

İnsuyu Mağarası Ziyarete Açıldı

Vali Şerif Yılmaz, yenilenerek hizmete açılan İnsuyu Mağarası’nda incelemelerde bulundu.

İnsuyu Mağarası Ziyarete Açıldı
İnsuyu Mağarası Ziyarete Açıldı Akca Gazete
Bu içerik 383 kez okundu.

Mülkiyeti İnsuyu ve Çendik Turistik Tesisiler Birliğine ait, İnsuyu Mağarası işletmeciliği için geçtiğimiz günlerde pazarlık usulü ihaleye çıkılmış, yapılan ihalede İnsuyu Mağarası Kapı Girişi Kafeterya, Hediyelik Eşya, Yöresel Ürünler İşletmeciliği ile Genel Saha Temizliği ve Güvenlik Hizmetleri ihalesini Burdur Öğretmenevi Müdürlüğü almıştı.

İhale işlemlerinin tamamlanmasının ardından yer teslimi yapılan İnsuyu Mağarası yenilenmiş haliyle ziyarete açıldı.

Ziyarete açılan İnsuyu Mağarasını gezerek incelemelerde bulunan Vali Yılmaz’a İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı ve Genel Sekreter Servet Olpak eşlik etti. Ziyaret sırasında Öğretmenevi Müdürü Halit Aksel’de hazır bulundu.

Vali Yılmaz, İnsuyu Mağarası’nın çevre düzenlemesi çalışmalarının ardından yeni çehresiyle ziyaretçilerini ağırlamaya başladığını belirterek, ülkemizin turizme açılan ilk mağarası olan İnsuyu Mağarası’nın yenilenmiş haliyle hak ettiği değeri görmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti. İhale sonrası işletmeciliği üstlenen Öğretmenevine de hayırlı olmasını diledi.

Öğretmenevi Müdürü Halit Aksel’de, Mağara’nın ziyaretçiye açıldığını, sosyal alanlarla ilgili taşınma işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlayarak en iyi şekilde hizmet sunacaklarını ifade etti.

burdur insuyu hizmet açılış vali şerif yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı