Advert
Advert

Vali Günaydın şehit aileleri ve gazilerle buluştu

ISPARTA Valisi Şehmus Günaydın, şehit aileleri ve gazilerle buluştu. Isparta'da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103'üncü yıldönümü dolayısıyla Vali Şehmus Günaydın şehit aileleri ve gazilerle yemekte bir araya geldi. Bir düğün salonundaki programa Vali Şehmus Günaydın ve eşi Aysel Günaydın'ın yanı sır Ak Parti Isparta Milletvekili Said Yüce, askeri erkan, daire müdürleri, şehitlerin aileleriyle gaziler katıldı. Milletvekili Said Yüce, ″Şehit ve gazilerimize çok şey borçluyuz. Bugün huzur içerisinde yaşıyorsak onların sayesinedir″ dedi. Vali Şehmus Günaydın, ″Bugün Afrin'de Çanakkale ruhu yeniden dirilmiştir. Gururluyuz. Bizler sizin acınıza da sevincinize de ortak olmak istiyoruz. Ne zaman bir el tutma ihtiyacı hissederseniz o el biz olmak istiyoruz″ diye konuştu. Programda Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Programın sonunda Vali Şehmus Günaydın, eşi Aysel Günaydın ile birlikte misafirlerini tek tek uğurladı..

Vali Günaydın şehit aileleri ve gazilerle buluştu
Vali Günaydın şehit aileleri ve gazilerle buluştu
Bu içerik 310 kez okundu.

ISPARTA Valisi Şehmus Günaydın, şehit aileleri ve gazilerle buluştu.

 

Isparta'da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103'üncü yıldönümü dolayısıyla Vali Şehmus Günaydın şehit aileleri ve gazilerle yemekte bir araya geldi. Bir düğün salonundaki programa Vali Şehmus Günaydın ve eşi Aysel Günaydın'ın yanı sır Ak Parti Isparta Milletvekili Said Yüce, askeri erkan, daire müdürleri, şehitlerin aileleriyle gaziler katıldı.

Milletvekili Said Yüce, ″Şehit ve gazilerimize çok şey borçluyuz. Bugün huzur içerisinde yaşıyorsak onların sayesinedir″ dedi.

Vali Şehmus Günaydın, ″Bugün Afrin'de Çanakkale ruhu yeniden dirilmiştir. Gururluyuz. Bizler sizin acınıza da sevincinize de ortak olmak istiyoruz. Ne zaman bir el tutma ihtiyacı hissederseniz o el biz olmak istiyoruz″ diye konuştu.

Programda Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Programın sonunda Vali Şehmus Günaydın, eşi Aysel Günaydın ile birlikte misafirlerini tek tek uğurladı.

 

 


Kaynak: DHA

Vali Günaydın şehit aileleri ve gazilerle buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı