Advert
Advert

Milletvekili Bayram Özçelik TOKİ Başkanı Ve Toki Heyeti İle TBMM'de Bir Araya Geldi

AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Türkiye Büyük Millet Meclisinde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan , TOKİ 2. Başkanı Mehmet Özçelik ve TOKİ heyeti ile TBMM’de bir araya geldi.

Milletvekili Bayram Özçelik TOKİ Başkanı Ve Toki Heyeti İle TBMM'de Bir Araya Geldi
Milletvekili Bayram Özçelik TOKİ Başkanı Ve Toki Heyeti İle TBMM'de Bir Araya Geldi Akca Gazete
Bu içerik 998 kez okundu.

Milletvekili Bozkurt Mahallesi (Depremevleri), Necatibey Mahallesi (Manastır) Kentsel Dönüşüm çalışmalarını ve TOKİ’nin Burdur ilindeki çalışmalarını değerlendirdiklerini belirterek açıklamada bulundu.

 

“Bozkurt mahallesinde  %97 hak sahipleri ile anlaşma sağlandı”

 

TOKİ Firması tarafından Bozkurt Mahallesi'nde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm için hak sahipleri ile görüşmelerin devam ettiğini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Bozkurt Mahallesi Depremevlerinde 320 bağımsız bölümden, 299 hak sahibi ile anlaşma yapıldı. Anlaşma oranı %95’dir. 21 kişi ile de TOKİ firmasının görüşmeleri devam etmektedir" ifadelerini kullandı.

 

“Necatibey mahallesi kentsel dönüşüm için çalışmaların son aşamasına gelindi:

 

Milletvekili Bayram Özçelik, Necatibey Mahallesinde yapılması planlanan kentsel dönüşüm çalışmaları ile de bilgi verdi.  Özçelik açıklamasında “ Necatibey Mahallemizde yapılması planlanan kentsel dönüşüm ile ilgili fizibilite çalışmaları Son Aşamaya Gelmiş Durumdadır.Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Bozkurt Mahallesinde olduğu gibi mahalle sakinlerini bilgilendirmede bulunularak, hak sahipleri ile görüşmeler başlanılacak. Yine Burdur İlimizde yapılması planlanan 3. Etap TOKİ çalışmalarımız ve Bucak İlçemizde yapılacak olan 4. Etap TOKİ projelerimiz. Ayrıca Çavdır Belediye Başkan’ımız 3 Etap Çalışmalarının Hızlandırılması ile ilgili değerlendirmede bulunarak çalışmaların hızlandırılması ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdik.”ifadelerini kullandı.

 

Ayrıca Çavdır Belediye Başkanı Mustafa Uysal ve Söğüt Belediye Başkanı Salih Yavuz’la Hemşehrimiz TOKİ Başkan Yardımcımız Mehmet Özçelik ile görüşme imkanı oldu.

burdur toki TBMM bayram özçelik ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı