Advert
Advert

Vali Yılmaz yaşlılarla buluştu

BURDUR Valisi Şerif Yılmaz, 18- 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlılarla kahvaltıda bir araya geldi. Yaşlılar Haftası dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün organize ettiği Öğretmenevi Salonu'ndaki kahvaltıya Vali Şerif Yılmaz, Garnizon Komutanı Albay Hakan Tutucu, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, mahalle muhtarları, siyasi parti il başkanları, huzurevi sakinleriyle yaşlılar katıldı. Vali Yılmaz, ″Toplumumuzun temeli aile. Aile içerisinde en önemli yer büyüklerimize ait. Zaman içerisinde çekirdek aileye geçiş başladıktan sonra kadim kültürümüzden gelen bir takım değerlerimiz maalesef aşınmaya başladı. Her zaman söylediğim şudur; büyüklerimiz belli bir tecrübeyle hayatlarını yaşamış. Bu tecrübelerin küçüklere aktarılması, küçüklerin de bu tecrübelerden istifade etmesi gerekiyor″ dedi. Programda Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi'nde kalan 66 yaşındaki Ömer Karakaya, kendi yazdığı 'Yaşlılara Güzelleme' adlı şiiri okudu. Daha sonra Vali Yılmaz, kahvaltıya katılanların talep ve isteklerini dinledi..

Vali Yılmaz yaşlılarla buluştu
Vali Yılmaz yaşlılarla buluştu
Bu içerik 370 kez okundu.

BURDUR Valisi Şerif Yılmaz, 18- 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlılarla kahvaltıda bir araya geldi.

 

Yaşlılar Haftası dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün organize ettiği Öğretmenevi Salonu'ndaki kahvaltıya Vali Şerif Yılmaz, Garnizon Komutanı Albay Hakan Tutucu, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, mahalle muhtarları, siyasi parti il başkanları, huzurevi sakinleriyle yaşlılar katıldı.

Vali Yılmaz, ″Toplumumuzun temeli aile. Aile içerisinde en önemli yer büyüklerimize ait. Zaman içerisinde çekirdek aileye geçiş başladıktan sonra kadim kültürümüzden gelen bir takım değerlerimiz maalesef aşınmaya başladı. Her zaman söylediğim şudur; büyüklerimiz belli bir tecrübeyle hayatlarını yaşamış. Bu tecrübelerin küçüklere aktarılması, küçüklerin de bu tecrübelerden istifade etmesi gerekiyor″ dedi.

Programda Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi'nde kalan 66 yaşındaki Ömer Karakaya, kendi yazdığı 'Yaşlılara Güzelleme' adlı şiiri okudu. Daha sonra Vali Yılmaz, kahvaltıya katılanların talep ve isteklerini dinledi.

 

 


Kaynak: DHA

Vali Yılmaz yaşlılarla buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı