Advert
Advert

Sendikacılar fidan ve helva dağıttı

TARIM Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇBİRSEN) Burdur Şubesi 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle fidan dağıttı. Orman İşletme Müdürlüğü Bahçesi'nde düzenlenen fidan dağıtımı etkinliğine Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Burdur Orman İşletme Müdürü Selal Korkmaz, Memur Sen İl Başkanı Murat Bulut, TOÇBİRSEN Şube Başkanı Ömer Cebeci ile vatandaşlar katıldı. Etkinlikte vatandaşlara 5 bin 500 adet fidan dağıtıldı. Ayrıca katılan vatandaşlara helva ikram edildi. TOÇBİRSEN Burdur Şube Başkanı Ömer Cebeci, ″Hayatımızın her anına ortak olan bünyesinde canlı ve cansız birçok varlığı barındıran ormanlarımız milli ve evrensel mirasımızdır. Ağacıyla, ormanıyla, suyuyla, taşıyla toprağıyla bu vatan hepimizindir. O yüzden ormanlarımızı korumak yalnız orman çalışanlarının değil vatandaş olarak bizlerinde görevidir. Biz de doğa, orman ve çevre bilincini oluşturmak adına üzerimize düşen görevi icra etmek için böyle bir etkinlik düzenledik″ dedi..

Sendikacılar fidan ve helva dağıttı
Sendikacılar fidan ve helva dağıttı
Bu içerik 403 kez okundu.

TARIM Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇBİRSEN) Burdur Şubesi 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle fidan dağıttı.

 

Orman İşletme Müdürlüğü Bahçesi'nde düzenlenen fidan dağıtımı etkinliğine Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, Burdur Orman İşletme Müdürü Selal Korkmaz, Memur Sen İl Başkanı Murat Bulut, TOÇBİRSEN Şube Başkanı Ömer Cebeci ile vatandaşlar katıldı. Etkinlikte vatandaşlara 5 bin 500 adet fidan dağıtıldı. Ayrıca katılan vatandaşlara helva ikram edildi.

TOÇBİRSEN Burdur Şube Başkanı Ömer Cebeci, ″Hayatımızın her anına ortak olan bünyesinde canlı ve cansız birçok varlığı barındıran ormanlarımız milli ve evrensel mirasımızdır. Ağacıyla, ormanıyla, suyuyla, taşıyla toprağıyla bu vatan hepimizindir. O yüzden ormanlarımızı korumak yalnız orman çalışanlarının değil vatandaş olarak bizlerinde görevidir. Biz de doğa, orman ve çevre bilincini oluşturmak adına üzerimize düşen görevi icra etmek için böyle bir etkinlik düzenledik″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Sendikacılar fidan ve helva dağıttı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı