Advert
Advert

Gençlik merkezinde kitap cafe açılıyor

Gençlik merkezinde kitap cafe açılıyor
Gençlik merkezinde kitap cafe açılıyor Akca Gazete
Bu içerik 450 kez okundu.

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve İl Başkan Yardımcıları Burdur Gençlik Merkezinde düzenlenen Kitap Cafe de incelemede bulunarak Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi.

 

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “

Gençlik Merkezimizde Gençlerimizin hizmetine sunulacak olan Kitap Cafe’de incelemelerde bulunduk. Kitap Cafe’de gençlerimiz hem bu cafedeki kitaplardan yararlanacak hem de gençlerimiz kitaplarını okurken Gençlik Merkezimiz tarafından yapılan ikramlarla hoş vakit geçirecekler.

Bu güzel çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ederim”dedi.

 

Milletvekili Özçelik açıklamasının devamında “Yine gençlik merkezimizde Müzik Kulübü çalışmasına, Hüsnü Hat, El Sanatları Kurslarına ve Badminton çalışmasına katılan gençlerimiz ile bir araya gelerek çalışmalarını inceleyerek hasbıhalde bulunduk. Gençlik Merkezimiz İlimizde gençlerimize büyük katkı sağladığı düşünüyoruz. 17.000 üyesi bulanan gençlik Merkezimizde 18 alanda sosyal ve kültürel faaliyet gösterilmektedir.’’ ifadelerini kullandı.

burdur gençlik merkezi kitap ak parti bayram özçelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı