Yeşilova Salda Kayak Merkezi Yolu İçin Kültür Ve Turizm Bakanlığından 4 Milyon Ödenek

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur İlinin tek Kayak Merkezi olan Salda Kayak Merkezine ödenek ayrıldığını açıkladı.

Yeşilova Salda Kayak Merkezi Yolu İçin Kültür Ve Turizm Bakanlığından 4 Milyon Ödenek
Yeşilova Salda Kayak Merkezi Yolu İçin Kültür Ve Turizm Bakanlığından 4 Milyon Ödenek Akca Gazete
Bu içerik 303 kez okundu.

Salda Kayak Merkezinin açılmasında büyük katkı sağlayan, açıldıktan sonra da yeni yatırımların yapılması için çaba gösteren Burdur Milletvekili Bayram Özçelik yaptığı açıklamada “Burdur’umuzun Tek Kayak Merkezi olan Yeşilova Salda Kayak Merkezimizin ulaşımı, yolunun bakım ve onarımı için 4 milyon Ödenek 2018 Yatırım Programına ayrılmış durumdadır. Yeşilova Salda Kayak Merkezi Yolunun bakım, onarım ve asfalt çalışmaları için 4 milyon Ödenek kullanılacaktır.”dedi.

 

12 Ay Kayak Alanında da Eğitim Kamplarının Salda Kayak Merkezinde yapılması için çalışmaların devam ettiğini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Yeşilova Salda Kayak Merkezimizin Yaz ve Kış kullanılması, 12 Ay Yaz, Kış Eğitim Kampları için çalışmalar devam etmektedir. Kayseri Erciyes Kayak Merkezinden Salda’ya tahsis ettirdiğimiz Telesiyej Tesisinin bakım, onarım ve montajı için gerekli ödeneğin ayrılması için Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak’ı yaptığımız ziyaret ve görüşmede talepte bulunduk. Bu talebimizin takipçisi olacağız. Kültür ve Turizm Bakanımız Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’a Burdurlu hemşerilerim adına şükranlarımı sunarım. Kamuoyuna Sevgi ve Saygılarla.” Dedi.

burdur ak parti bayram özçelik yeşilova saldak kayak ödenek milyon yol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elma artık ekmeğin üzerine sürülüp yenebilecek
Elma artık ekmeğin üzerine sürülüp yenebilecek
Fatih Portakal hakkında suç duyurusu
Fatih Portakal hakkında suç duyurusu