Advert
Advert

Burdur’un KÖYDES Ödeneği belli oldu

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik ve Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Köydes ödeneği ile ilgili basın açıklaması yaptılar.

Burdur’un KÖYDES Ödeneği belli oldu
Burdur’un KÖYDES Ödeneği belli oldu Akca Gazete
Bu içerik 518 kez okundu.

Köydes ödenekleri ile birçok hizmetin Burdur İlinde yapıldığını belirtten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ AK Parti Hükümetlerimizin, Yerel Yönetimlerde Köylerimizin alt yapmalarını öncelikleyen en önemli projesi KÖYDES olmuştur. İl Özel İdaresi İle Köylerimize Hizmet götürülen 51 İlimizde, KÖYDES Kapsamında Köylerimizin acil ihtiyaçları ve alt yapı hizmetleri ve en önemlisi içme suyu ve köy yollarını öncelikleyen hizmetleri Köydes olarak yapılmaktadır. Burdur İli olarakta Köydeste Köylerimizde Birçok Yatırım ve Hizmetler yapılmış ve Köylerimizdeki halkımızın memnuniyeti sağlanmaya çalışılmıştır. Şimdide İlimize İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafından İlimize Toplam 17.134.000 ₺ olarak belirlenmiştir. Bu ödenek İlimizdeki hizmetlerin artmasına vesile olacaktır.” Dedi.

İl Başkanı Volkan Mengi açıklamasında “ Burdur İl Özel İdaremize gönderilen Köydes ödeneğinin köylerimizde en verimli düzeyde kullanılması köylerimizin ihtiyaçların karşılanması için gerekli özen gösterilecektir.  Maliye Bakanımız Naci Ağbal’a, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya teşekkür ederim.  Burdur’umuzda yapılacak olan tüm çalışmaların takipçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

burdur köydes ödenek ak parti bayram özçeik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı