Öğrenciler konteyner boyadı

KEMER Belediyesi Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında bu kez Şeker İlkokulu ve ana sınıfı öğrencileri konteyner boyadı. Miniklerin sertifikalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül verdi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi yoğun ilgi görüyor. 814 11 00 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptıran Kemerliler, Temizlik İşleri Müdürlüğü bahçesinde hazırlanan konteynerleri boyuyor. Daha sora bu çöp konteynerleri resimleri yapan kişilerin mahallelerine gönderiliyor. SERTİFİKALAR NEŞE GÜL'DEN Konteynerini Kendin Boya Projesi'nin bu haftaki konukları Şeker İlkokulu 2'nci sınıf ve ana sınıfı öğrencileri oldu. Resim dersini Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün bahçesinde işleyen minikler, konteynerler üzerine çeşitli çizgi film karakterleri ve doğa resimleri çizdi. Öğrenci ve öğretmenlerin katılım sertifikalarını Başkan Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül verdi. 'ÇEVRE DOSTU BİR GELECEK İÇİN' Projeye ilginin günden güne arttığını kaydeden Neşe Gül, ″Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında konteynerlerimiz boyanıp mahalle ve sokaklarımızı süslemeye ve örnek olmaya devam ediyor. Çevre dostu bir gelecek yetiştirmek adına duyarlılıkları için Şeker İlkokulu'na ve üstün bir çaba sarf ederek güzel eserler ortaya çıkaran minik katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bugün miniklerimizle boyama sonrası hep birlikte Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Birimimizin geri dönüşüm köşesine de uğradık. Böyle bir köşenin hazırlanmasında emeği olan herkesi kutluyorum″ dedi..

Öğrenciler konteyner boyadı
Öğrenciler konteyner boyadı
Bu içerik 310 kez okundu.

KEMER Belediyesi Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında bu kez Şeker İlkokulu ve ana sınıfı öğrencileri konteyner boyadı. Miniklerin sertifikalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül verdi.
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi yoğun ilgi görüyor. 814 11 00 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptıran Kemerliler, Temizlik İşleri Müdürlüğü bahçesinde hazırlanan konteynerleri boyuyor. Daha sora bu çöp konteynerleri resimleri yapan kişilerin mahallelerine gönderiliyor.
SERTİFİKALAR NEŞE GÜL'DEN
Konteynerini Kendin Boya Projesi'nin bu haftaki konukları Şeker İlkokulu 2'nci sınıf ve ana sınıfı öğrencileri oldu. Resim dersini Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün bahçesinde işleyen minikler, konteynerler üzerine çeşitli çizgi film karakterleri ve doğa resimleri çizdi. Öğrenci ve öğretmenlerin katılım sertifikalarını Başkan Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül verdi.
'ÇEVRE DOSTU BİR GELECEK İÇİN'
Projeye ilginin günden güne arttığını kaydeden Neşe Gül, ″Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında konteynerlerimiz boyanıp mahalle ve sokaklarımızı süslemeye ve örnek olmaya devam ediyor. Çevre dostu bir gelecek yetiştirmek adına duyarlılıkları için Şeker İlkokulu'na ve üstün bir çaba sarf ederek güzel eserler ortaya çıkaran minik katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bugün miniklerimizle boyama sonrası hep birlikte Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Birimimizin geri dönüşüm köşesine de uğradık. Böyle bir köşenin hazırlanmasında emeği olan herkesi kutluyorum″ dedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Öğrenciler konteyner boyadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı