Advert
Advert

İYİ Parti'den Engelli Çocuklara Ziyaret

İYİ Parti'den Engelli Çocuklara Ziyaret
İYİ Parti'den Engelli Çocuklara Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 489 kez okundu.

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, başkan yardımcıları Hayriye Aydın, Şeref Çiçek ve Şerife Kaya,İlçe Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Sezgin beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bucak ilçesinde bakım evlerini ve İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyarette kurum hakkında bilgi alan partililer, engelli çocuklarla yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

Ziyaretler ile ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Safa Sönmez, "İlçemizde bulunan bakım evini ve engelli çocuklarımızın eğitim gördüğü İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ziyaret ederek onlarla bir arada olmak istedik. Bakıma muhtaç engelli çocuklarımızın her türlü sıkıntılarını çözmek, onları toplumdan soyutlamadan birer birey olduklarını ve özel bir ilgiye ihtiyaç duyduklarını adımız gibi biliyoruz. İnşallah İYİ Parti iktidarında engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştıracak çok daha büyük adımlar atacağız. Toplumumuzun en hassas meselelerinden biri olan engelli vatandaşlarımızla ilgili meselelerdeki duyarlılığın artmasını ve onlara pozitif ayrımcılık yaparak sorunlarını öncelikli olarak çözmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.

Engelli bireylerin ve ailelerinin her zaman yanlarında olacaklarını ifade eden Başkan Sönmez, "Ziyaretlerde daha iyi anladık ki, onlar bizim sadece sevgimize ve ilgimize muhtaç. Bundan sonra da çalışmalarımızda sürekli onları hem ziyaret ederek hem de toplumun daha çok farkında olması için çalışmalar yaparak bir arada olmayı sürdüreceğiz" dedi.

bucak iyi parti engelli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı