Advert
Advert

Yöremiz çiftçileri Konya tarım fuarında buluştu

Yöremiz çiftçileri Konya tarım fuarında buluştu
Yöremiz çiftçileri Konya tarım fuarında buluştu Akca Gazete
Bu içerik 440 kez okundu.

Bucak Sulama Birliği Başkanlığı olarak Konya da düzenlenen 16. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarında çiftçiler buluştu.
Bucak Sulama Birliği Başkanı Bilal Özel1”6. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarında tarım alet ,ekipmanları sulama ekipmanları ve bir çok çiftçilerimizin teknolojiye dayalı üretimlerini kolaylaştıracak ürünler  çiftçilerimizin l beğenisine sunuldu.Bucaklı çiftçilerimiz bir çok standı gezerek ürünler hakkında bilgi edindi.Çiftçilerimiz Konya tarım fuarının oldukça verimli ve eğitici olduğunu belirterek başta bu organizasyonu düzenleyen bizlere gelişen teknoloji karşısında eğitici bir organizasyon düzenleyen Bucak sulama Birliğine teşekkürlerini dile getirdiler.  

Daima çiftçilerimizin daha kaliteli daha verimli ürünler alabilmesi ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaları konusunda elimizden geldiği kadar destek oluyoruz.Birlik olarak daha önceki yıllarda ülkemizin bir çok ilinde gerçekleşen bu tür fuar organizasyonları düzenleyerek çiftçilerimizle buluşturduk.Önümüzdeki dönemlerde gerçekleşecek olan bu tür organizasyonlarla çiftçilerimizi buluşturmaya devam edeceğiz.
Bucaklı çiftçilerimiz genel itibari ile tarım alanında yenilikçi olarak daha kaliteli ürün alabilmek için bu tür organizasyonlara katılım sağlamaktadırlar.İlçemiz coğrafi konumu itibari ile tarıma el verişli olması  çiftçilerimizin sürekli kendini geliştirerek üretim potansiyelini arttırmasında bu tür organizasyonlar etkili olduğunu da görmekteyiz..Değişen iklim karşısında çiftçilerimizin ürün çeşitliliğini geliştirerek bu tür organizasyonlar la edindiği bilgiler doğrultusunda üretim yaparak ülke ekonomimize daha faydalı ve verimli olacağından şüphemiz yoktur” dedi.

bucak sulama birliği kon konya tarım fuar bilal özel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı