Advert
Advert

Başkan Meçikoğlu Güven Tazeledi

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine başka aday çıkmayınca tek liste ile giren Hasan Yalçın Meçikoğlu güven tazeledi.

Başkan Meçikoğlu Güven Tazeledi
Başkan Meçikoğlu Güven Tazeledi Akca Gazete
Bu içerik 1165 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası binasında yapılan seçimlere 733 kayıtlı üyenin 340’ının oyunu alan Hasan Yalçın Meçikoğlu, güven tazeledi.

2005 yılından bu tarafa Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten üst üste dördüncü kez seçimi kazanan Hasan Yalçın Meçikoğlu “Dört yılda bir ekim ve kasım aylarında yapılan oda seçimleri altı ay uzatılmıştı. Bu gün yapılan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerini tamamladık. Bizlere destek veren vermeyen tüm üyelerimize ekibim adına teşekkür ediyordum. Seçimlere tek aday olarak girdik ve üyelerimizin yüzde ellisinin oyunu aldık. Taşın aş olduğu Bucak’ta Bucak sanayisinin gelişmesi için tüm ekibim ile birlikte geleni yapacağız. İşlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz önceliğimiz Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Teknoloji Fakültesi inşaatına bir an önce başlayıp tamamlamaktır. Tüm üyelerimize teşekkür ederken, ekibime de hayırlı olsun diyorum” dedi.   

  

bucak ticaret sanayi oda seçim hasan yalçın meçikoğlu oda bucak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı