Başkan Mengi’den üst geçit müjdesi

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Karayolları Bölge Müdürlüğünün sorumluluğunda bulunan eski Bügdüz yolu mevkiinde Tepe Mahallesi ile Karasenir mahallelerini birbirine bağlayan kesimde vatandaşlarımızın can güvenlikleri düşünülerek çelik konstrüksiyon üst geçit uygulaması yapılması planlanmıştır” dedi.

Başkan Mengi’den üst geçit müjdesi
Başkan Mengi’den üst geçit müjdesi Akca Gazete
Bu içerik 540 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Tepe Mahallesi ile Karasenir mahallesinin ortak kullandığı alana üst geçit yapılacağını müjdeledi. Üst geçidin çelik yapı olarak inşa edileceğini kaydeden AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, “Karayolları Bölge Müdürlüğünün sorumluluğunda bulunan eski Bügdüz yolu mevkiinde Tepe Mahallesi ile Karasenir mahallelerini birbirine bağlayan kesimde vatandaşlarımızın can güvenlikleri düşünülerek çelik konstrüksiyon üst geçit uygulaması yapılması planlanmıştır” dedi.

Karayolları bölge müdürlüğü ile bir süredir yapmış olduğu görüşmelerde üst geçit projesinin en kısa sürede tamamlanması için tüm hazırlıklarının yapıldığını ve imalat ve montaj çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Mengi, “Çelik konstrüksiyon yaya geçidinin planlanması öncesinde, üst geçit yapılması konusunda ki yapım kriterleri, bölgede yaşayan vatandaşlarımız ve can güvenlikleri göz önünde bulundurulmuştur. İhalesi tamamlanan üst geçidin İmalat çalışmaları devam etmektedir. Söz konusu çelik konstrüksiyon yaya üst geçidinin Mayıs ayı içerisinde montaj çalışmalarına başlanması hedeflenmiştir. Burdur’umuza ve vatandaşlarımıza Hayırlı uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

burdur ak parti güngör mengi üst geçit
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı