Advert
Advert

Bucak’ta Türkeş için kabak tatlısı dağıtıldı

Alparslan Türkeş’in 21’nci yıl ölümü dolayısı ile Bucak Ülkü Ocakları ilçenin 4 noktasında yaklaşık dört bin kişilik kabak tatlısı dağıttı

Bucak’ta Türkeş için kabak tatlısı dağıtıldı
Bucak’ta Türkeş için kabak tatlısı dağıtıldı Akca Gazete
Bu içerik 909 kez okundu.

Türkeş için lokum dağıttılar

Burdur Ülkü Ocakları İl Başkanlığı üyeleri Alparslan Türkeş'in ölümünün 21'inci yılı dolayısıyla vatandaşa lokum dağıttı.

Cumhuriyet Meydanı'ndaki programa MHP Merkez İlçe Başkanı Salih Özparlak, Kadın Kolları Başkanı Fatma Erdoğan, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleriyle Ülkü Ocağı üyeleri katıldı.

Ülkü Ocakları Basın ve Sosyal Medya Başkanı Mesude Türkmener, "Milliyetçi Hareket Partimiz ve Ülkü Ocaklarımızın kurucusu, son başbuğ Alparslan Türkeş'i vefatının 21'inci seneyi devriyesinde sevgi, saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz. Yaşamının her anını Türk milliyetçiliğine adamış olan büyük devlet ve dava adamı merhum Alparslan Türkeş'i kaybetmenin acısını aradan geçen yıllara rağmen hala yüreğimizde hissediyoruz. Vatan ve millet sevdalısı başbuğumuz Alparslan Türkeş, her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutarak gelecek seçimlere değil, gelecek nesillere yatırım yapmıştır. Söz konusu devlet işleri olunca elini taşın altına koymaktan çekinmezdi. Makam sevdalısı değildi" dedi.

bucak alparslan türkeş lokum kabak tatlısı ölüm yıldönümü ülkü ocakları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı