Advert
Advert

Vali Yılmaz’a 10 Nisan Polis Haftası Ziyareti

Vali Şerif Yılmaz, 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla ziyarette bulunan İl Emniyet Müdürü Arif Çankal ve beraberinde yer alan emniyet personelini kabul etti.

Vali Yılmaz’a 10 Nisan Polis Haftası Ziyareti
Vali Yılmaz’a 10 Nisan Polis Haftası Ziyareti Akca Gazete
Bu içerik 945 kez okundu.

Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri Vali Yılmaz’ı makamında ziyaretle başladı. İl Emniyet Müdürü Çankal ziyaret sırasında hafta kapsamında düzenlenecek programlarla ilgili Vali Yılmaz’a bilgi verdi.

 

Türk Polis Teşkilatının en köklü kurumlarımızdan bir tanesi olduğunu belirten Vali Yılmaz, kurulduğu günden bu yana tüm teşkilat mensuplarının devleti ve milleti için canını ortaya koymaktan çekinmeden çalıştıklarını söyledi. Mesai mefhumu gözetmeksizin ülkemizin her bir köşesinde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlayan Polis Teşkilatının, Devletimizin bekası için de terör örgütlerine karşı içeride ve dışarıda verdiğimiz mücadelede önemli görevler üstlenerek başarılı işlere imza attıklarını ifade etti.

 

Ziyaretleri dolayısıyla heyete teşekkür eden Vali Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Çankal’ın şahsında ilimizde görev yapan teşkilat mensuplarının 10 Nisan Polis Haftasını kutladı.

 

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Altuntaş, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Fatih Köle, Polis Memurları Mehmet Nogay, Yeter Dönmez ve Hatice Kenan ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Çankal'a eşlik ettiler.

burdur valielik emniyet polis hafta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı