Advert
Advert

Vali Yılmaz Kaymakamlarla Toplantı Yaptı

Vali Şerif Yılmaz başkanlığında Kaymakamlar toplantısı yapıldı.

Vali Yılmaz Kaymakamlarla Toplantı Yaptı
Vali Yılmaz Kaymakamlarla Toplantı Yaptı Akca Gazete
Bu içerik 404 kez okundu.

Gün içerisinde İl Tahsisat Komisyonu toplantısına başkanlık eden Vali Şerif Yılmaz bu toplantının ardından Kaymakamlarla toplantı yaptı.

 

Kaymakamlardan ilçelerinde devam eden yatırımları yakından takip etmelerini isteyen Vali Yılmaz, amaçlarının imkanlar ölçüsünde kamu kaynaklarının en iyi şekilde kullanılarak en ücra köşeye varıncaya kadar devletimizin yapmış olduğu hizmetlerle, insanlarımızın hem gelir seviyesi yükseltmek, hem de refahla beraber huzur içinde, güvenlik ve sağlık içinde yaşamasını sağlamaktır dedi.

 

Bu doğrultuda görev yapmalarını isteyen Vali Yılmaz, ilçelerin genel durumu ve devam eden projelerle ilgili Kaymakamlardan bilgiler aldı.

 

Vali Yılmaz, havaların iyileşmesine dikkat çekerek genel asayiş ve trafik önlemlerinin gözden geçirilmesini istedi. Vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerin daha verimli ve etkili yürütülmesi için de gerekli tedbirlerin almalarını isteyen Vali Yılmaz, Burdur Gelişim Planı ile ilgili İlçelerde yapılacak toplantılara önem vermelerini isteyerek, bu kapsamda çalışma için gelen personele gerekli desteğin verilmesi talimatını verdi.

 

Yayınlanan Valilik Kararlarının yakından takip edilmesini isteyen Vali Yılmaz, İlçelerde uygulanması noktasında Kaymakamların bizzat gerekli hassasiyeti gösterilmelerini söyledi.

burdur vai kaymakam toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı