Konyaaltı standı ilgi odağı oldu

HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Fuarı ve Kongresi'nde Konyaaltı Belediyesi'nin çiçek bahçesini andıran yeşil dokulu standı, yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Konyaaltı Belediye standını, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve çok sayıda ziyaretçi gezdi. Stant içerisinde çiçek bahçesini andıran yeşil dokulu alan yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Ziyaretçiler bol bol fotoğraf çektirdi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, standı ziyaret eden misafirlerle tek tek ilgilendi. Başkan Böcek, standa gelen misafirlere biberiye fidesi hediye etti. Başkan Böcek, fuarların Antalya'da turizmin 12 aya yayılmasında çok önemli bir etken olduğunu belirterek, “Antalyamızı Konyaaltımızı her alanda tanıtmaya çalışıyoruz. Hestourex fuarı da Antalya'ya büyük katkı sağlayacak. Özellikle sağlık turizmine katkı sunması açısından önemli bir yere sahip. Biz de belediyemiz standı bünyesinde bölgemizde hastanelerle birlikte yerli ve yabancı misafirleri ağırlıyoruz. Konyaaltı Bölgesine kazandırdığımız Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, şehir merkezinde kongre turizmine büyük katkı sağlayacak. Saklıkent Kayak Merkezimiz ile kış turizmine hizmet veriyoruz. Bu gibi yatırımlar Antalya'ya turizmi yıl boyunca sürdürülebilir kılmak istiyoruz″ dedi. HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Fuarı ve Kongresi 8 Nisan tarihine kadar Anfaş Expo Center Alanı'nda ziyarete açık olacak..

Konyaaltı standı ilgi odağı oldu
Konyaaltı standı ilgi odağı oldu
Bu içerik 466 kez okundu.

HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Fuarı ve Kongresi'nde Konyaaltı Belediyesi'nin çiçek bahçesini andıran yeşil dokulu standı, yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

 

Konyaaltı Belediye standını, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve çok sayıda ziyaretçi gezdi. Stant içerisinde çiçek bahçesini andıran yeşil dokulu alan yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Ziyaretçiler bol bol fotoğraf çektirdi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, standı ziyaret eden misafirlerle tek tek ilgilendi. Başkan Böcek, standa gelen misafirlere biberiye fidesi hediye etti.

Başkan Böcek, fuarların Antalya'da turizmin 12 aya yayılmasında çok önemli bir etken olduğunu belirterek, “Antalyamızı Konyaaltımızı her alanda tanıtmaya çalışıyoruz. Hestourex fuarı da Antalya'ya büyük katkı sağlayacak. Özellikle sağlık turizmine katkı sunması açısından önemli bir yere sahip. Biz de belediyemiz standı bünyesinde bölgemizde hastanelerle birlikte yerli ve yabancı misafirleri ağırlıyoruz. Konyaaltı Bölgesine kazandırdığımız Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, şehir merkezinde kongre turizmine büyük katkı sağlayacak. Saklıkent Kayak Merkezimiz ile kış turizmine hizmet veriyoruz. Bu gibi yatırımlar Antalya'ya turizmi yıl boyunca sürdürülebilir kılmak istiyoruz″ dedi.

HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Fuarı ve Kongresi 8 Nisan tarihine kadar Anfaş Expo Center Alanı'nda ziyarete açık olacak.

 

 


Kaynak: DHA

Konyaaltı standı ilgi odağı oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elma artık ekmeğin üzerine sürülüp yenebilecek
Elma artık ekmeğin üzerine sürülüp yenebilecek
Fatih Portakal hakkında suç duyurusu
Fatih Portakal hakkında suç duyurusu