Protokol, öğrenciler ve vatandaş birlikte spor yaptı

)  Burdur'da 'Koşabiliyorsan Koş' projesi kapsamında protokol üyeleri, öğrenciler ve vatandaş birlikte yürüyüş ve egzersiz yaptı. Spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkın sağlıklı ve bilinçli spor yapması amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen 'Koşabiliyorken Koş' projesi kapsamında Burdur'da etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılınç, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram ile vatandaş ve öğrenciler katıldı. Programa katılanlar önce Gazi Atatürk Stadı'nda yürüyüş gerçekleştirirken, ardından antrenörler eşliğinde 15 dakika süreyle egzersiz yaptı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, ″Amacımız sağlıklı bir toplum, sağlıklı bir nesil yetiştirmek. Tüm Burdurluları her gün sabah 09.00 ile 10.30 arasında antrenörlerimiz nezaretinde bilinçli olarak spor yapmaya davet ediyorum″ dedi. GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ - Etkinliğe katılanlar - Egzersiz hareketi yapanlar - Ömer Faruk Şiran'ın açıklamaları.

Protokol, öğrenciler ve vatandaş birlikte spor yaptı
Protokol, öğrenciler ve vatandaş birlikte spor yaptı
Bu içerik 408 kez okundu.

 

Burdur'da 'Koşabiliyorsan Koş' projesi kapsamında protokol üyeleri, öğrenciler ve vatandaş birlikte yürüyüş ve egzersiz yaptı.
Spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkın sağlıklı ve bilinçli spor yapması amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen 'Koşabiliyorken Koş' projesi kapsamında Burdur'da etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılınç, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram ile vatandaş ve öğrenciler katıldı.
Programa katılanlar önce Gazi Atatürk Stadı'nda yürüyüş gerçekleştirirken, ardından antrenörler eşliğinde 15 dakika süreyle egzersiz yaptı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, ″Amacımız sağlıklı bir toplum, sağlıklı bir nesil yetiştirmek. Tüm Burdurluları her gün sabah 09.00 ile 10.30 arasında antrenörlerimiz nezaretinde bilinçli olarak spor yapmaya davet ediyorum″ dedi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ
- Etkinliğe katılanlar
- Egzersiz hareketi yapanlar
- Ömer Faruk Şiran'ın açıklamaları

 

 


Kaynak: DHA

Protokol öğrenciler ve vatandaş birlikte spor yaptı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elma artık ekmeğin üzerine sürülüp yenebilecek
Elma artık ekmeğin üzerine sürülüp yenebilecek
Fatih Portakal hakkında suç duyurusu
Fatih Portakal hakkında suç duyurusu