Advert
Advert

Şehidin adı kütüphanede yaşayacak

TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Burhan Açıkkol adına memleketi Sütçüler ilçesi Kasımlar köyündeki okula kütüphane oluşturuldu. Galatasaray Taraftar Grubu olan UltrAslan Isparta Temsilciliği tarafından Kasımlar Köyü İlk ve Ortaokulu'na Zeytin Dalı Harekatı şehitlerinden Jandarma Uzman Çavuş Burhan Açıkkol adına kütüphane oluşturuldu. Açılışa şehidin ailesiyle, Kaymakam Furkan Duman, köy halkı ve öğrenciler katıldı. Kurdele kesiminin ardından kütüphane incelendi. UltrAslan Isparta İl Koordinatörü Kayacan Gürdal, ″Galatasaray taraftar grubu UltrAslan olarak ülkemiz genelinde sayısız sosyal sorumluk ve yardım projesine katılıyoruz. Kütüphane projemizde bunlardan biriydi. Çok şükür alnımızın akıyla gerçekleştirdik. Bizler taraftar grubu olmayı sadece maça gitmek çerçevesinde görmüyoruz. Ülkemizde, şehrimizde sürekli olarak bu tür faaliyetlerde aktif şekilde rol alıyoruz. Almaya da devam edeceğiz. Şehidimizin ailesinin ve kendisinin kütüğünün burası olması sebebiyle Kasımlar köyünü seçtik. İyi ki de seçmişiz. Burada olduğumuz sürede bizlere yardımcı olan ayrıca her türlü konuda yanımızda olan herkese teşekkürü borç biliriz″ dedi..

Şehidin adı kütüphanede yaşayacak
Şehidin adı kütüphanede yaşayacak
Bu içerik 477 kez okundu.

TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Burhan Açıkkol adına memleketi Sütçüler ilçesi Kasımlar köyündeki okula kütüphane oluşturuldu.

 

Galatasaray Taraftar Grubu olan UltrAslan Isparta Temsilciliği tarafından Kasımlar Köyü İlk ve Ortaokulu'na Zeytin Dalı Harekatı şehitlerinden Jandarma Uzman Çavuş Burhan Açıkkol adına kütüphane oluşturuldu. Açılışa şehidin ailesiyle, Kaymakam Furkan Duman, köy halkı ve öğrenciler katıldı. Kurdele kesiminin ardından kütüphane incelendi.

UltrAslan Isparta İl Koordinatörü Kayacan Gürdal, ″Galatasaray taraftar grubu UltrAslan olarak ülkemiz genelinde sayısız sosyal sorumluk ve yardım projesine katılıyoruz. Kütüphane projemizde bunlardan biriydi. Çok şükür alnımızın akıyla gerçekleştirdik. Bizler taraftar grubu olmayı sadece maça gitmek çerçevesinde görmüyoruz. Ülkemizde, şehrimizde sürekli olarak bu tür faaliyetlerde aktif şekilde rol alıyoruz. Almaya da devam edeceğiz. Şehidimizin ailesinin ve kendisinin kütüğünün burası olması sebebiyle Kasımlar köyünü seçtik. İyi ki de seçmişiz. Burada olduğumuz sürede bizlere yardımcı olan ayrıca her türlü konuda yanımızda olan herkese teşekkürü borç biliriz″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Şehidin adı kütüphanede yaşayacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı