Advert
Advert

ITSO seçimleri tamamlandı

ISPARTA Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) organ seçimleri tamamlandı. ITSO organ seçimleri ITSO Ekonomi Kampüsü'nde gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Şükrü Başdeğirmen'in tekrar aday olduğu seçimlerde 17 grupta 46 meclis üyesi 63 komite üyesi seçildi. Merkez İlçe Seçim Kurulu gözetiminde gerçekleştirilen seçimlerin ardından 13 Nisan Cuma günü 11 yönetim kurulu üyesi, meclis başkanı ve yardımcıları, TOBB delegeleri, disiplin kurulu üyeleri ile meslek komite başkan ve yardımcıları belirlenecek. ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, oy kullanma işleminin tamamlanmasından sonra teşekkür konuşması yaptı. Ekibiyle seçimde oy kullanan tüm üyelerine teşekkür eden Başdeğirmen, ″ITSO 5 binin üzerinde üyesi bulunan 17 meslek komitesinde Isparta'nın ekonomisine yön veren çok değerli iş adamlarının bulunduğu köklü, bir o kadar da güçlü bir kuruluş. Bizler gücümüzü üyelerimizden ve geçmişimizden alıyoruz. Fedakarlıkla, özveriyle inşallah üyelerimize ve Isparta'mıza hizmet edeceğiz. Bu görevde bulunan arkadaşlarımız yeri geldiğinde eşinden, çocuklarından, işinden, zamanından fedakarlık edecek. Bütün iş adamlarımız aldığı yükün farkında. Artık elimizi taşın altına koyma zamanı. 2018- 2022 döneminde de geçen dönemin yükselişini ve başarısını sürdürerek, odamızı, ilimizi daha da ileriye götürmek adına çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmemiz gerekiyor. Benim bu konuda size inancım ve güvenim sonsuz hepimize hayırlı uğurlu olsun″ dedi..

ITSO seçimleri tamamlandı
ITSO seçimleri tamamlandı
Bu içerik 587 kez okundu.
ISPARTA Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) organ seçimleri tamamlandı.

ITSO organ seçimleri ITSO Ekonomi Kampüsü'nde gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Şükrü Başdeğirmen'in tekrar aday olduğu seçimlerde 17 grupta 46 meclis üyesi 63 komite üyesi seçildi. Merkez İlçe Seçim Kurulu gözetiminde gerçekleştirilen seçimlerin ardından 13 Nisan Cuma günü 11 yönetim kurulu üyesi, meclis başkanı ve yardımcıları, TOBB delegeleri, disiplin kurulu üyeleri ile meslek komite başkan ve yardımcıları belirlenecek.

ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, oy kullanma işleminin tamamlanmasından sonra teşekkür konuşması yaptı. Ekibiyle seçimde oy kullanan tüm üyelerine teşekkür eden Başdeğirmen, ″ITSO 5 binin üzerinde üyesi bulunan 17 meslek komitesinde Isparta'nın ekonomisine yön veren çok değerli iş adamlarının bulunduğu köklü, bir o kadar da güçlü bir kuruluş. Bizler gücümüzü üyelerimizden ve geçmişimizden alıyoruz. Fedakarlıkla, özveriyle inşallah üyelerimize ve Isparta'mıza hizmet edeceğiz. Bu görevde bulunan arkadaşlarımız yeri geldiğinde eşinden, çocuklarından, işinden, zamanından fedakarlık edecek. Bütün iş adamlarımız aldığı yükün farkında. Artık elimizi taşın altına koyma zamanı. 2018- 2022 döneminde de geçen dönemin yükselişini ve başarısını sürdürerek, odamızı, ilimizi daha da ileriye götürmek adına çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmemiz gerekiyor. Benim bu konuda size inancım ve güvenim sonsuz hepimize hayırlı uğurlu olsun″ dedi.


Kaynak: DHA
ITSO seçimleri tamamlandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı