AK Parti Burdur Mv. Reşat PETEK'ten Polis Teşkilatı Kuruluşu ve Polis Haftası mesajı

AK Parti Burdur Mv. Reşat PETEK'ten Polis Teşkilatı Kuruluşu ve Polis Haftası mesajı
AK Parti Burdur Mv. Reşat PETEK'ten Polis Teşkilatı Kuruluşu ve Polis Haftası mesajı Akca Gazete
Bu içerik 709 kez okundu.

AK Parti Burdur Milletvekili, 15 Temmuz Darbesini Araştırma Komisyonu Başkanı ve Adalet Komisyonu Üyesi Reşat PETEK, halkın emniyeti ve huzuru için çalışan polislerimiz için, Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıl dönümü kapsamında Polis Haftası münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

 

Yayınladığı kutlama mesajında: “Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan huzurun ve sükûnetin demokratik kurallar içerisinde sağlanmasını, hür ve serbest ortamın sürdürülmesini temin etmek polisimizin görevleri arasındadır. Hukukun tam işlemesi, demokrasinin kurum ve kurallarıyla uygulanmasında da polislerin katkısı tartışılamaz.

 

173 yıldır bu doğrultuda görev yapan tüm polislerimizi minnet ve şükranla anarken, görevi başında şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet diler, görev yapan polislerimize de sağlık ve mutluluklar dileyerek, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173’inci yıldönümünü ve Polis Haftasını kutlarım.” diyen PETEK, yayınladığı mesajla birlikte öncelikle herkesin polisinin kendi vicdanı olduğunun unutulmaması gerektiğine ve görevini yerine getirirken toplum olarak, birey olarak polisimize yardımcı olunması gerektiğine de değindi.

burdur ak parti reşat petek polis teşkilatı kuruluş mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı