Advert
Advert

Kepez Kitap Fuarı sona erdi

KEPEZ Belediyesi'nin 152 yayınevi ve 134 yazarın katılımıyla bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kepez Kitap Fuarı'nı 380 bin kişi ziyaret etti. Kepez Belediyesi'nin bu yıl ilkini düzenlediği Kepez Kitap Fuarı, sona erdi. Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde 30 Mart- 8 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Kepez Kitap Fuarı'nı 10 günde 380 bin kitap sever ziyaret etti. Fuarı ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, emeği geçenlere tatlı ikram ederek teşekkür etti. Başkan Tütüncü, ziyaretçilerden, yayın evlerine, yazarlara kadar herkesin fuarla ilgili görüşlerini aldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, fuarın kapanış saatinde kitap stantlarını toplayan yayın evlerine seslenerek, 10 gün boyunca fuara koydukları katkıdan dolayı teşekkür etti. Kitap fuarcılığı ve Antalya adına önemli bir çalışmayı el birliği ile geride bıraktıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Hayatımızın çok özel bir hatırası olarak zihnimde saklı kalacak. İnşallah önümüzdeki yıl da bu fuarı tekrarlayacağız. Gelecek fuarın tarihini belirlemeye başladık. Önümüzdeki yıl çok daha büyük bir fuar yapacağız. Günün sonunda tatlı yiyelim tatlı konuşalım istedik″ diyerek, emeği geçenlere tatlı ikram etti..

Kepez Kitap Fuarı sona erdi
Kepez Kitap Fuarı sona erdi
Bu içerik 688 kez okundu.

KEPEZ Belediyesi'nin 152 yayınevi ve 134 yazarın katılımıyla bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kepez Kitap Fuarı'nı 380 bin kişi ziyaret etti.

 

Kepez Belediyesi'nin bu yıl ilkini düzenlediği Kepez Kitap Fuarı, sona erdi. Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde 30 Mart- 8 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Kepez Kitap Fuarı'nı 10 günde 380 bin kitap sever ziyaret etti. Fuarı ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, emeği geçenlere tatlı ikram ederek teşekkür etti. Başkan Tütüncü, ziyaretçilerden, yayın evlerine, yazarlara kadar herkesin fuarla ilgili görüşlerini aldı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, fuarın kapanış saatinde kitap stantlarını toplayan yayın evlerine seslenerek, 10 gün boyunca fuara koydukları katkıdan dolayı teşekkür etti. Kitap fuarcılığı ve Antalya adına önemli bir çalışmayı el birliği ile geride bıraktıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Hayatımızın çok özel bir hatırası olarak zihnimde saklı kalacak. İnşallah önümüzdeki yıl da bu fuarı tekrarlayacağız. Gelecek fuarın tarihini belirlemeye başladık. Önümüzdeki yıl çok daha büyük bir fuar yapacağız. Günün sonunda tatlı yiyelim tatlı konuşalım istedik″ diyerek, emeği geçenlere tatlı ikram etti.

 

 


Kaynak: DHA

Kepez Kitap Fuarı sona erdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı