Advert
Advert

BAİB seçime gidiyor

BATI Akdeniz İhracatçılar Birliği'nin (BAİB) seçimli genel kurulu 13 Nisan Cuma günü yapılacak. BAİB Başkanı Mustafa Satıcı, birliğin seçimli genel kurulunun 13 Nisan Cuma günü saat 14.30'da Akra Hotel'de gerçekleştireceğini kaydetti. Seçimlere daha güçlü bir yönetim kurulu ve 'Beyaz' listeyle gireceklerini açıklayan Başkan Satıcı, bu dönemde bölge ihracatını artıracak önemli çalışmalar yaptıklarını, üyelerin kendilerine yeniden görev vermesi halinde çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini ifade etti. Antalya, Burdur ve Isparta illerinin sektörlerinde ve bölgelerinde saygın isimlerine 'Beyaz' listede yer verdiklerini ifade eden BAİB Başkanı Satıcı, ″Yönetim kurulu listesini oluştururken sektörel ve bölgesel dinamikleri dikkate alarak çok iyi bir ekip kurduk. Göreve gelmemiz halinde bölgemizin ihracatını artırma ve ülkemize daha fazla döviz kazandırma adına dünyada ayak basmadık yer bırakmayacağız. URGE Projeleri, ticaret heyetleri düzenlemeye devam edeceğiz. Üyelerimizin devlet desteklerinden daha etkin faydalanabilmesi için çalışmalar gerçekleştireceğiz. Sivil toplum örgütleri işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz uyumlu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Eğitim programları, paneller gibi toplantıları daha yaygın hale getireceğiz″ dedi. Geçen yıl Batı Akdeniz'den 156 ülkeye ihracat gerçekleştiğini anlatan Mustafa Satıcı, “Yeni dönemde amacımız pazar çeşitliliğini artırarak, öncelikle bu ülkelere gerçekleşen ihracat rakamlarını daha yukarıya çıkarmak, sonra da ihraç edilen ürünlerin birim fiyatlarını yükseltmektir. Bu vesileyle üyelerimizi cuma günü yapılacak olan seçimli genel kurulumuza davet ediyoruz. Genel kurulumuzun demokrasi şöleni havasında geçmesini temenni ediyoruz. Seçimlerden Birliğimizin galip gelmesini istiyoruz″ dedi.  .

BAİB seçime gidiyor
BAİB seçime gidiyor
Bu içerik 594 kez okundu.

BATI Akdeniz İhracatçılar Birliği'nin (BAİB) seçimli genel kurulu 13 Nisan Cuma günü yapılacak.

 

BAİB Başkanı Mustafa Satıcı, birliğin seçimli genel kurulunun 13 Nisan Cuma günü saat 14.30'da Akra Hotel'de gerçekleştireceğini kaydetti. Seçimlere daha güçlü bir yönetim kurulu ve 'Beyaz' listeyle gireceklerini açıklayan Başkan Satıcı, bu dönemde bölge ihracatını artıracak önemli çalışmalar yaptıklarını, üyelerin kendilerine yeniden görev vermesi halinde çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini ifade etti.

Antalya, Burdur ve Isparta illerinin sektörlerinde ve bölgelerinde saygın isimlerine 'Beyaz' listede yer verdiklerini ifade eden BAİB Başkanı Satıcı, ″Yönetim kurulu listesini oluştururken sektörel ve bölgesel dinamikleri dikkate alarak çok iyi bir ekip kurduk. Göreve gelmemiz halinde bölgemizin ihracatını artırma ve ülkemize daha fazla döviz kazandırma adına dünyada ayak basmadık yer bırakmayacağız. URGE Projeleri, ticaret heyetleri düzenlemeye devam edeceğiz. Üyelerimizin devlet desteklerinden daha etkin faydalanabilmesi için çalışmalar gerçekleştireceğiz. Sivil toplum örgütleri işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz uyumlu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Eğitim programları, paneller gibi toplantıları daha yaygın hale getireceğiz″ dedi.

Geçen yıl Batı Akdeniz'den 156 ülkeye ihracat gerçekleştiğini anlatan Mustafa Satıcı, “Yeni dönemde amacımız pazar çeşitliliğini artırarak, öncelikle bu ülkelere gerçekleşen ihracat rakamlarını daha yukarıya çıkarmak, sonra da ihraç edilen ürünlerin birim fiyatlarını yükseltmektir. Bu vesileyle üyelerimizi cuma günü yapılacak olan seçimli genel kurulumuza davet ediyoruz. Genel kurulumuzun demokrasi şöleni havasında geçmesini temenni ediyoruz. Seçimlerden Birliğimizin galip gelmesini istiyoruz″ dedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

BAİB seçime gidiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı