Advert
Advert

Günaydın: Asfaltta hedef 200 kilometre

ISPARTA İl Özel İdaresi'nin sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Vali Şehmus Günaydın, bu yılki hedefin 200 kilometre olduğunu söyledi. Isparta İl Özel İdaresi 2018 yılı sıcak asfalt sezonuna Atabey ilçesi köy grup yollarıyla başladı. Sezonun ikinci etabı ise Aliköy- Büyükhacılar- Küçükhacılar köy grup yolunda 10 kilometrelik çalışmayla devam ediyor. Aliköy'deki sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Vali Şehmus Günaydın, 2017 yılında sıcak asfalt çalışmalarında çok başarılı olduklarını belirterek, önemli hizmetler sunulduğunu söyledi. Hizmetlerin sunulmasında takım oyunu gerçekleştirdiklerini aktaran Vali Günaydın, ″Başta sayın milletvekillerimiz olmak üzere tüm kurumlarımızla güzel bir birliktelik oluşturularak 212 kilometre sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu önemli bir rakam. Bugün Türkiye'mizin hiçbir ilinde ulaşılamayan bir rakam″ dedi. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür eden ve 2018 yılında mart ayı sonu itibariyle Atabey ilçesinde 3.5 kilometreyle sıcak asfalt çalışmalarını başlattıklarını kaydeden Vali Günaydın, ″Bugün de Aliköy- Büyükhacılar- Küçükhacılar köy grup yolunda 10 kilometrelik çalışmayı başlattık. Hava elverdiği müddetçe, inşallah bu çalışmaları hız kesmeden devam ettireceğiz. Hedefimiz 200 kilometre. İnşallah bunu yine hep birlikte gerçekleştireceğiz″ diye konuştu. 'VATANDAŞ MEMNUN' Sıcak asfalt çalışmalarından vatandaşın son derece memnun olduğunu ve yapılan yolların tarımsal faaliyetlere de büyük katkılar sunduğunu vurgulayan Vali Günaydın, sıcak asfalt sayesinde yetiştirilen ürünlerin de yol tozundan etkilenmesinin önüne geçileceğini söyledi. 'SAYIN VALİMİZ SÖZÜNÜ TUTTU' Sunulan hizmetlerde emeği geçen başta milletvekilleri olmak üzere Vali Şehmus Günaydın ile İl Özel İdaresi yetkili ve çalışanlarına teşekkür eden Büyükhacılar Köyü Muhtarı Abdullah Oruç da ″Sayın Valimiz sıcak asfalt için geçen yıl köyde bize söz vermişti ve şimdi sözünü yerine getirdi. Allah razı olsun, vatandaşımız iyi bir hizmet görmüş oldu, alt yapımız tamamlanmış oldu″ dedi..

Günaydın: Asfaltta hedef 200 kilometre
Günaydın: Asfaltta hedef 200 kilometre
Bu içerik 553 kez okundu.

ISPARTA İl Özel İdaresi'nin sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Vali Şehmus Günaydın, bu yılki hedefin 200 kilometre olduğunu söyledi.

 

Isparta İl Özel İdaresi 2018 yılı sıcak asfalt sezonuna Atabey ilçesi köy grup yollarıyla başladı. Sezonun ikinci etabı ise Aliköy- Büyükhacılar- Küçükhacılar köy grup yolunda 10 kilometrelik çalışmayla devam ediyor. Aliköy'deki sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Vali Şehmus Günaydın, 2017 yılında sıcak asfalt çalışmalarında çok başarılı olduklarını belirterek, önemli hizmetler sunulduğunu söyledi. Hizmetlerin sunulmasında takım oyunu gerçekleştirdiklerini aktaran Vali Günaydın, ″Başta sayın milletvekillerimiz olmak üzere tüm kurumlarımızla güzel bir birliktelik oluşturularak 212 kilometre sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu önemli bir rakam. Bugün Türkiye'mizin hiçbir ilinde ulaşılamayan bir rakam″ dedi.

Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür eden ve 2018 yılında mart ayı sonu itibariyle Atabey ilçesinde 3.5 kilometreyle sıcak asfalt çalışmalarını başlattıklarını kaydeden Vali Günaydın, ″Bugün de Aliköy- Büyükhacılar- Küçükhacılar köy grup yolunda 10 kilometrelik çalışmayı başlattık. Hava elverdiği müddetçe, inşallah bu çalışmaları hız kesmeden devam ettireceğiz. Hedefimiz 200 kilometre. İnşallah bunu yine hep birlikte gerçekleştireceğiz″ diye konuştu.

'VATANDAŞ MEMNUN'

Sıcak asfalt çalışmalarından vatandaşın son derece memnun olduğunu ve yapılan yolların tarımsal faaliyetlere de büyük katkılar sunduğunu vurgulayan Vali Günaydın, sıcak asfalt sayesinde yetiştirilen ürünlerin de yol tozundan etkilenmesinin önüne geçileceğini söyledi.

'SAYIN VALİMİZ SÖZÜNÜ TUTTU'

Sunulan hizmetlerde emeği geçen başta milletvekilleri olmak üzere Vali Şehmus Günaydın ile İl Özel İdaresi yetkili ve çalışanlarına teşekkür eden Büyükhacılar Köyü Muhtarı Abdullah Oruç da ″Sayın Valimiz sıcak asfalt için geçen yıl köyde bize söz vermişti ve şimdi sözünü yerine getirdi. Allah razı olsun, vatandaşımız iyi bir hizmet görmüş oldu, alt yapımız tamamlanmış oldu″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Günaydın: Asfaltta hedef 200 kilometre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı