Anaokulu öğrencilerini sevindiren hediye

MANAVGAT'ta yürütülen 'Hayallerimin Elinden Tut' sosyal sorumluluk projesi kapsamında Evrenseki Köseoğlu Anaokulu öğrencilerine oyuncak ve hikaye kitabı verildi. Evrenseki Köseoğlu Anaokulu'ndan hikaye kitabı ve oyuncak konusunda destek talebi gelmesi üzerine harekete geçen 'Hayallerimin Elinden Tut' proje ekibi, çocukların isteklerini en kısa sürede hazırladı. Geçen cuma günü öğrencilere hem kitap hem de oyuncaklarını teslim eden proje ekibi, ana okulundaki minik öğrencilerle yüz boyama aktivitesi ve çeşitli oyunlar oynayarak vakit geçirdi. Proje ekibi tarafından tek tek dağıtılan oyuncaklar, öğrencileri sevindirdi. 'Hayallerimin Elinden Tut' sosyal sorumluluk projesinin kurucusu ve sorumlusu Rabia İnci Özen, ″Her okul çalışmamız benim için manevi anlamda hep büyük önem taşıdı. Fakat bu okulla yapmış olduğumuz çalışma farklı oldu. Rahmetli büyük dedem Mehmet Köseoğlu'nun 'köyümde okul olacak' sözünden sonra; evlatlarının her gün traktörlerle inşaat için malzeme taşıdığı, kazandıkları her kuruşu köyde bir eğitim yuvası oluşturmak için biriktirdiği ve hayallerini gerçekleştirip hayata kazandırdıkları bu okula destek vermek onur vericiydi″ dedi. Okula yardım yapmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu vurgulayan Özen, ″Böylece bir iyilik eli uzatmak bana da nasip oldu. Büyük dededen, dedeme ve bana ulaşan bir yardım zinciri diyebilirim. Destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım″ diye konuştu. Rabia İnci Özen, geçen 2 yılda 16 binden fazla öğrenciye ulaşarak ihtiyaçlarını gidermeye çalıştıklarını da belirtti..

Anaokulu öğrencilerini sevindiren hediye
Anaokulu öğrencilerini sevindiren hediye
Bu içerik 1312 kez okundu.

MANAVGAT'ta yürütülen 'Hayallerimin Elinden Tut' sosyal sorumluluk projesi kapsamında Evrenseki Köseoğlu Anaokulu öğrencilerine oyuncak ve hikaye kitabı verildi.

 

Evrenseki Köseoğlu Anaokulu'ndan hikaye kitabı ve oyuncak konusunda destek talebi gelmesi üzerine harekete geçen 'Hayallerimin Elinden Tut' proje ekibi, çocukların isteklerini en kısa sürede hazırladı. Geçen cuma günü öğrencilere hem kitap hem de oyuncaklarını teslim eden proje ekibi, ana okulundaki minik öğrencilerle yüz boyama aktivitesi ve çeşitli oyunlar oynayarak vakit geçirdi. Proje ekibi tarafından tek tek dağıtılan oyuncaklar, öğrencileri sevindirdi.

'Hayallerimin Elinden Tut' sosyal sorumluluk projesinin kurucusu ve sorumlusu Rabia İnci Özen, ″Her okul çalışmamız benim için manevi anlamda hep büyük önem taşıdı. Fakat bu okulla yapmış olduğumuz çalışma farklı oldu. Rahmetli büyük dedem Mehmet Köseoğlu'nun 'köyümde okul olacak' sözünden sonra; evlatlarının her gün traktörlerle inşaat için malzeme taşıdığı, kazandıkları her kuruşu köyde bir eğitim yuvası oluşturmak için biriktirdiği ve hayallerini gerçekleştirip hayata kazandırdıkları bu okula destek vermek onur vericiydi″ dedi.

Okula yardım yapmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu vurgulayan Özen, ″Böylece bir iyilik eli uzatmak bana da nasip oldu. Büyük dededen, dedeme ve bana ulaşan bir yardım zinciri diyebilirim. Destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım″ diye konuştu.

Rabia İnci Özen, geçen 2 yılda 16 binden fazla öğrenciye ulaşarak ihtiyaçlarını gidermeye çalıştıklarını da belirtti.

 

 


Kaynak: DHA

Anaokulu öğrencilerini sevindiren hediye
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı