Milletvekili Özçelik'in Miraç Kandili Mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Milletvekili Özçelik'in Miraç Kandili Mesajı
Milletvekili Özçelik'in Miraç Kandili Mesajı Akca Gazete
Bu içerik 548 kez okundu.

Burdur Milletvekili Bayram Özçelik açıklamasında “Mübarek Üç Aylar'ın içinde yer alan Miraç Kandili, Müslümanların inanç ve kültür dünyasında vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Miraç; Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V)'in Rabbimizin huzuruna kabul edilişini temsil eder. İdrak ettiğimiz Miraç kandil vesilesiyle, geçmişimizin muhasebesini yaparak geleceğimizi daha aydınlık kılabilirsek, sadece çevremizdeki insanlara değil, herkese sevgi ve dostluk penceresinden bakarsak, bize sunulan bu fırsatı iyi değerlendirmiş, birey ve toplum olarak Miracı gerçekten anlamına uygun idrak etmiş oluruz.

Miracın özünde her türlü kötülükten arınma, insanlığın yararına değerler üretme, fedakârlık, paylaşma, sorumluluk, zamanın önemini kavrama ve ilahi emirlere teslimiyet göstererek yüce mertebelere erişmek vardır.

Böylesine mukaddes bir gecenin; millet olarak, ülke olarak kenetlenmeye, birlik, beraberlik, huzur ve kardeşlik içinde yaşamaya, aydınlık yarınlara el ele, kol kola ve omuz omuza hep birlikte yürümeye vesile olması, en büyük arzumuz ve niyazımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle Miraç Kandili’mizin İslam Âleminin birliği, dirliği ve beraberliğine; insanlığın selameti, huzur, barış ve mutluluğuna vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ederim." Dedi.

burdur. milletvekili bayram özçelik miraç kandili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı