Reklamı Geç
Advert

Bucak OSB Müteşebbis HeyetiToplandı

Bucak Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti ve Yönetim Kurulu Toplantıları Vali Şerif Yılmaz Başkanlığında yapıldı.

Bucak OSB Müteşebbis HeyetiToplandı
Bucak OSB Müteşebbis HeyetiToplandı Akca Gazete
Bu içerik 560 kez okundu.
Advert

Bucak OSB Müdürlüğü Toplantı Salonunda Vali Yılmaz başkanlığında gerçekleşen toplantılara Yönetim Kurulu Üyeleri Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Mecikoğlu ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Duran, müteşebbis heyeti üyeleri ve Bucak OSB Müdürü Binnur Çığrı katıldı.

Müteşebbis Heyeti toplantısında OSB Müdürü Çığrı tarafından 2017 Yılında Yönetim Kurulunun yapmış olduğu çalışmalar ve 2017 yılı Genel Denetim Raporu hakkında bilgi verildi ve ibrası yapıldı. 2018 yılının ilk üç ayında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. İmar Planı tadilatları ve doğalgazın devreye alınması konuları hakkında Yönetim Kuruluna yetki verilmesi görüşülerek karara bağlandı.

Müteşebbis Heyeti Toplantısı, gündemdeki konuların görüşülmesi sonrası görüş ve önerilerin sunulmasıyla sona erdi.

Müteşebbis Heyeti Toplantısının ardından Vali Yılmaz'ın başkalığında gerçekleşen Bucak OSB Yönetim Kurulu Toplantısında Bölgede yer alan sanayicilerin dilekçeleri görüşülerek karara bağlandı.

bucak osb heyet vali toplantı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı