Reklamı Geç
Advert

Okul sporlarında dereceye girenlere ödül

FİNİKE'de, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı okul sporları voleybol, futbol, futsal turnuvalarında dereceye giren takımlara ödülleri törenle verildi. Finike Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen turnuvaların ödül törenine Finike Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yakup Alagözoğlu, Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Milli Eğitim Şube Müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri, öğrenciler ve aileleri katıldı. Voleybol, futbol ve futsal turnuvalarında dereceye giren öğrencileri kutlayan Finike Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fikret Özen, okul sporlarına destek veren Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, okul müdürlerine ve beden eğitimi öğretmenlerine teşekkür etti..

Okul sporlarında dereceye girenlere ödül
Okul sporlarında dereceye girenlere ödül
Bu içerik 534 kez okundu.
Advert

FİNİKE'de, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı okul sporları voleybol, futbol, futsal turnuvalarında dereceye giren takımlara ödülleri törenle verildi.

 

Finike Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen turnuvaların ödül törenine Finike Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yakup Alagözoğlu, Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, Milli Eğitim Şube Müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Voleybol, futbol ve futsal turnuvalarında dereceye giren öğrencileri kutlayan Finike Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fikret Özen, okul sporlarına destek veren Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, okul müdürlerine ve beden eğitimi öğretmenlerine teşekkür etti.

 

 


Kaynak: DHA

Okul sporlarında dereceye girenlere ödül
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı