Milletvekili Reşat Petek'in 23 Nisan Mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat PETEK, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 Milletvekili Reşat Petek'in 23 Nisan Mesajı
 Milletvekili Reşat Petek'in 23 Nisan Mesajı Akca Gazete
Bu içerik 580 kez okundu.

Milletvekili Reşat PETEK kutlama mesajında şöyle dedi; "Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. yıldönümünü büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz. TBMM açıldığı günden itibaren her zaman milletimizin öncüsü olmuştur. Kahraman milletimiz, karanlık günlerde bile daima meclis iradesine olan bağlılığını göstermiş, millet egemenliğine inancın bir simgesi olan TBMM, yerine getirdiği önemli vazifeyle Türk Milletinin kalbinde her zaman hak ettiği yeri almıştır.

 

Binlerce şehit kanıyla kurulan Cumhuriyetimizin yaşatılmasında ve gelecek nesillere devredilmesinde çok önemli bir görev üstlenen Türkiye Büyük Millet Meclisi, demokratik ve hukuk ilkelerinin üstün kılındığı ülkemizde vazgeçilmez bir kurumumuzdur. Bu yüce meclis sayesinde,  Aziz milletimizin her ferdi geleceği hakkında karar almada etkin bir görev sahibi olabilmiştir.

Ülkemizin ve milletimizin çağdaşlaşma sürecinde attığı her adım Türkiye Büyük Millet Meclisimizde yaşam bulmuş ve milletimiz egemenlik hakkını doğrudan kullanma imkânını yakalamıştır.

Cumhuriyetimizin milli egemenlik ilkeleri çerçevesinde barış, huzur ve güvenlik içinde yaşaması, gelişmesi ve demokratikleşmesi için gerekli ortamın oluşmasında ve bu değerlerin sağlam temeller üzerinde yerleşmesinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi en önemli noktada yer almaktadır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, barışın, sevginin ve kardeşliğin hüküm süreceği bu topraklarda ilelebet yaşaması en büyük dileğimizdir.

Bu sebeple bugünlerde atılan adımlarla, milli birlik ve kardeşlik duygusuyla hareket ederek yarınlarımıza, geleceğimize yön verecek olan sevgili çocuklarımıza çok daha güzel, barış dolu bir Türkiye bırakmak için büyük bir gayretle çalışmaktayız." ifadelerini kullandı.

burdur ak parti reşat petek 23 nisan bayram mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı