Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi

BURDUR Devlet Hastanesi'nde tedavi gören çocuklara sürpriz 23 Nisan kutlaması yapıldı. Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğrencileri palyaço kıyafetleriyle Burdur Devlet Hastanesi'ne geldi. Burada bayrak ve konfetilerle süslenen Çocuk Servisinde tedavi gören çocukların yüzlerine boyama yapan öğrenciler onlarla çeşitli oyunlar oynadı. Başhekim Ferunda Demir, ″23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hastanemizde tedavi gören çocuklarımıza moral olması için etkinlik düzenledik. Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin desteğiyle çocuklarımızın eğlendiğini, mutlu olduğunu görmek bizi de sevindirdi. İnşallah yarınlarımıza mutlu çocuklar yetiştirmek istiyoruz″ dedi..

Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi
Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi
Bu içerik 346 kez okundu.

BURDUR Devlet Hastanesi'nde tedavi gören çocuklara sürpriz 23 Nisan kutlaması yapıldı.

 

Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğrencileri palyaço kıyafetleriyle Burdur Devlet Hastanesi'ne geldi. Burada bayrak ve konfetilerle süslenen Çocuk Servisinde tedavi gören çocukların yüzlerine boyama yapan öğrenciler onlarla çeşitli oyunlar oynadı.

Başhekim Ferunda Demir, ″23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hastanemizde tedavi gören çocuklarımıza moral olması için etkinlik düzenledik. Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin desteğiyle çocuklarımızın eğlendiğini, mutlu olduğunu görmek bizi de sevindirdi. İnşallah yarınlarımıza mutlu çocuklar yetiştirmek istiyoruz″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arı ölümüne neden olan tarım ilaçlarının yasaklanması istendi
Arı ölümüne neden olan tarım ilaçlarının yasaklanması istendi