Reklamı Geç
Advert

Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi

BURDUR Devlet Hastanesi'nde tedavi gören çocuklara sürpriz 23 Nisan kutlaması yapıldı. Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğrencileri palyaço kıyafetleriyle Burdur Devlet Hastanesi'ne geldi. Burada bayrak ve konfetilerle süslenen Çocuk Servisinde tedavi gören çocukların yüzlerine boyama yapan öğrenciler onlarla çeşitli oyunlar oynadı. Başhekim Ferunda Demir, ″23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hastanemizde tedavi gören çocuklarımıza moral olması için etkinlik düzenledik. Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin desteğiyle çocuklarımızın eğlendiğini, mutlu olduğunu görmek bizi de sevindirdi. İnşallah yarınlarımıza mutlu çocuklar yetiştirmek istiyoruz″ dedi..

Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi
Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi
Bu içerik 488 kez okundu.
Advert

BURDUR Devlet Hastanesi'nde tedavi gören çocuklara sürpriz 23 Nisan kutlaması yapıldı.

 

Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğrencileri palyaço kıyafetleriyle Burdur Devlet Hastanesi'ne geldi. Burada bayrak ve konfetilerle süslenen Çocuk Servisinde tedavi gören çocukların yüzlerine boyama yapan öğrenciler onlarla çeşitli oyunlar oynadı.

Başhekim Ferunda Demir, ″23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hastanemizde tedavi gören çocuklarımıza moral olması için etkinlik düzenledik. Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin desteğiyle çocuklarımızın eğlendiğini, mutlu olduğunu görmek bizi de sevindirdi. İnşallah yarınlarımıza mutlu çocuklar yetiştirmek istiyoruz″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı