Burdur Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı

BURDUR Teke Yöresi 4'üncü Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı. Burdur Kapalı Pazar Yeri'nde büyük ve küçükbaş hayvanlarla çiftlik ekipmanları ve teknolojileri, genetik alanındaki yenilikler ve yem sektöründeki gelişmelerin görücüye çıktığı Burdur Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın açılışına Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkan vekili Hasan Duygulu, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Adem Korkmaz, Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüz, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Oktay Darcan, birlik ve oda başkanlarıyla vatandaş katıldı. Geçen yıl 80 bin kişiyi ağırlayan fuarın bu yıl ziyaretçi hedefinin 100 bin olduğu açıklandı. Konuşmaların ardından fuarın açılış kurdelesi kesildi..

Burdur Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı
Burdur Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı
Bu içerik 535 kez okundu.

BURDUR Teke Yöresi 4'üncü Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı.
Burdur Kapalı Pazar Yeri'nde büyük ve küçükbaş hayvanlarla çiftlik ekipmanları ve teknolojileri, genetik alanındaki yenilikler ve yem sektöründeki gelişmelerin görücüye çıktığı Burdur Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın açılışına Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkan vekili Hasan Duygulu, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Adem Korkmaz, Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüz, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Oktay Darcan, birlik ve oda başkanlarıyla vatandaş katıldı.
Geçen yıl 80 bin kişiyi ağırlayan fuarın bu yıl ziyaretçi hedefinin 100 bin olduğu açıklandı. Konuşmaların ardından fuarın açılış kurdelesi kesildi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Burdur Tarım ve Hayvancılık Fuarı açıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı