Sabri Uçan Adaylık başvurusunu yaptı

Eski Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Sabri Uçan Ak Parti’den milletvekilliği adaylık başvurusunu yaptı.

Sabri Uçan Adaylık başvurusunu yaptı
Sabri Uçan Adaylık başvurusunu yaptı Akca Gazete
Bu içerik 834 kez okundu.

24 Haziran seçimlerinde AK Parti Burdur Milletvekilliği Aday Adaylığı için müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Ak Partimizin 14 Ağustos 2001 tarihinde Sayın Recep Tayip ERDOĞAN liderliğinde çıktığı; çile, umut, icraat ve mücadelemle dolu yolculuğunda, ilk günden beri hem aklım hem de gönlümle hep bu çatı altında oldum. Yaklaşık 30 yıldır Bucak İlçemizde ticaret işiyle iştigal etmekteyim. Aynı şekilde bir o kadar yıl da aktif siyasette, sivil toplum örgütleri ve gönüllü kuruluşlarla da iç içeyim. Dolasıyla 30 yıldır Burdur’un tüm ilçeleri ve bölge illerinde yaşayan insanlarımızın iyi ve kötü günlerinde onlarla birlikte olmaya çalıştım. Hayatım boyunca yapmaya çalıştığım faaliyetlerde ve sivil toplum çalışmalarında, genç kardeşlerimizle de omuz omuza oldum. Ülkemizin ve geleceğimizin en önemli gücünün gençlerimiz olduğuna inananlardanım.

Üstad Necip Fazıl’ın; “ İşte bütün meselem her meselenin başı, Ben bir genç arıyorum gençlikle köprübaşı “ sözüyle, hayallerini kurduğu o genç adamın, oluşturduğu “köprübaşı” görevine bir nebze olsun katkı sağlamak inancıyla, milletvekili aday adayı oldum.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın liderliğinde, tarihten devraldığımız o büyük mirası bizden sonraki nesillere devredebilmek ve yeni sorumluluklar üstlenmek adına, bugün başvurumu yaptım. Tarihin akışını değiştirecek ve yeni bir tarih yazacak bu kutlu harekete daha fazla katkı sağlayacağıma inanıyorum. AK Parti’nin 2023 – 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için, halkımızla birlikte ve ilimin tüm dinamiklerini de harekete geçirerek, ülkemizin geleceğine hep birlikte önemli katkılar sağlayacağıma inanıyorum.

Aday adayı olmadan önce istişarelerimizi yapmıştık. Vatandaşlarımızdan da böyle bir karşılık olduğunu gördüğümüz için bu yola çıktık. Bu süreçte hayatımın en duygusal anlarını yaşadığımı itiraf etmeliyim. Bu teveccühün, İl Genel Meclisi üyeliği dönemimizde iyi işlere imza attığımızın bir göstergesi olduğunu düşünüyorum. İnşallah vatandaşlarımızın bize duyduğu bu güvene layık olabiliriz.

24 Haziran seçimleri millet olarak birlik, beraberlik ve bütünlüğümüzün teminatı açısından önemli bir dönüm noktasıdır. Davamızda başarılı olmak ülkemize ve ilimize daha iyi hizmet edebilmek için çıkmış olduğum bu yolda desteklerinize ve dualarınıza ihtiyacım var. Desteklerini esirgemeyen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

burdur ak parti milletvekilliği adaylık sabri uçan il genel meclisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı