Esline mankenleri dizide oynadı

ESLİNE Ajans A Kadro mankenleri İranlı Narin Ghaemi ile Rus Yana Tacenko, özel bir televizyon kanalında yayınlanan 'Yeni Gelin' isimli dizine rol aldı. İranlı Narin Ghaemi ile Rus Yana Tacenko rol aldıkları dizi çekimleri için Adana'ya gitti. 3 bölüm için kamera karşısına geçen mankenler, Jessica May, Tolga Mendi, Mastafa Akıran, Dağhan Külegeç ve Sema Keçik'in başrolde yer aldığı dizide oynamanın heyecan verici olduğunu söyledi. Narin Ghaemi, ekranda kendini gördüğünde mutlu olduğunu belirtti. Çekimlerin eğlenceli geçtiğini anlatan Ghaemi, ″Çekimler için 12 güne yakın Adana'da kaldık. Dizi de Adana'ya tatile gelen iki yabancı turisti canlandırdık. Oyunculuk çok farklı bir duygu. Kendimi izlediğimde mutlu oldum. Benim için güzel bir projeydi. Oyunculuk deneyimimi en iyi şekilde yaşadım″ dedi..

Esline mankenleri dizide oynadı
Esline mankenleri dizide oynadı
Bu içerik 831 kez okundu.

ESLİNE Ajans A Kadro mankenleri İranlı Narin Ghaemi ile Rus Yana Tacenko, özel bir televizyon kanalında yayınlanan 'Yeni Gelin' isimli dizine rol aldı.

 

İranlı Narin Ghaemi ile Rus Yana Tacenko rol aldıkları dizi çekimleri için Adana'ya gitti. 3 bölüm için kamera karşısına geçen mankenler, Jessica May, Tolga Mendi, Mastafa Akıran, Dağhan Külegeç ve Sema Keçik'in başrolde yer aldığı dizide oynamanın heyecan verici olduğunu söyledi. Narin Ghaemi, ekranda kendini gördüğünde mutlu olduğunu belirtti.

Çekimlerin eğlenceli geçtiğini anlatan Ghaemi, ″Çekimler için 12 güne yakın Adana'da kaldık. Dizi de Adana'ya tatile gelen iki yabancı turisti canlandırdık. Oyunculuk çok farklı bir duygu. Kendimi izlediğimde mutlu oldum. Benim için güzel bir projeydi. Oyunculuk deneyimimi en iyi şekilde yaşadım″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Esline mankenleri dizide oynadı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yılbaşı hindileri satışta
Yılbaşı hindileri satışta
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi