AK Parti Burdur ‘da Aday Adaylık başvuru süreci tamamlandı

AK Parti Burdur‘da Milletvekilliği Aday Adayı başvuru süreci tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 27 isim milletvekilli adaylığına aday oldu.

AK Parti Burdur ‘da Aday Adaylık başvuru süreci tamamlandı
AK Parti Burdur ‘da Aday Adaylık başvuru süreci tamamlandı Akca Gazete
Bu içerik 1064 kez okundu.

Başvurular ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “Yaklaşık 9 gündür devam eden Milletvekili aday adaylık başvuru sürecimiz bugün itibariyle sona ermiştir.  AK Partimize başvuruların başladığı günden bugüne Milletvekili olarak hizmet etmek isteyen 27 dava arkadaşımızın Aday Adaylık başvurularını aldık. Aday adaylığı sürecinde özellikle son günlerde ciddi bir taleple karşılaştık. Bu durum hem bizim, hem de partimiz adına oldukça güzel ve sevindirici bir durumdur. Partim açısından bakınca müracaat sayısı memnuniyet vericidir.  Ülkemiz ve milletimiz için son derece önemli bir seçimin öncesinde partimize duyulan bu güven hepimizi mutlu etmiştir.         Ülkemizin içerisinden geçtiği bu tarihi süreçte partimizin milletvekilliğine talip olan tüm aday adaylarımıza partimiz adına teşekkür ederim.  ”dedi.

 

Milletvekili aday adayı olan isimlerin katılacağı teşkilat temayül yoklamasının 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü yapılacağını ifade eden Başkan Mengi , "27. dönem milletvekilliği aday adaylarımız sahada çalışmalarını sürdürüyor. Aday adaylarımızın partimize göstermiş oldukları teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Temayül yoklamasında, il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe başkanı  ve yönetim kurulu üyeleri, il gençlik ve kadın kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, il demokrasi hakem kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri, parti üyeliği devam eden ve aday adayı olmayan eski il başkanları, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik ve kadın kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, parti il, ilçe ve belde belediye başkanları, il, ilçe ve belde belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, belde başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belde gençlik ve kadın kolları başkanları, köy ve mahalle başkanları, parti üyesi, 22, 23, 24, 25 ve 26. dönem aday adayı olmayan milletvekillerinin teşkilat temayül yoklamasında oy kullanacak" dedi.

 

AK Parti 27. Dönem Burdur milletvekilliği için Genel Merkezimize ve İl Teşkilatımıza aday adayı başvuran isimler şöyledir.

MUSA ERDOĞAN

ATİLLA  ATASEVEN

UĞUR ALTINDAL

BİLAL GÖKMEN

YASİN UĞUR

HASAN UYSAL

İSHAK GÖKSEL

EROL BOZKURT

MUSTAFA TAŞTEKİN

ÖMER ÜNLÜ

İBRAHİM SABRİ UÇAN

SÜLEYMAN FAKİ

İBRAHİM EKİCİ

FERHAT ŞAHİN

MUHAMMED ABDUSSELAM      YAZICI

KADİR YAMAN

BAYRAM KARADEMİR

RAMAZAN ERSOY

MEHMET KAYA

ARİF ÇAKIR

TURAN ÖZÇELİK

OSMAN  KARAKAYA

MUSA   BİLGİÇ

KAMİL  ÖZCAN

BAYRAM ÖZÇELİK

RAMAZAN KASAP

YUNUS TAŞKESEN

BURDUR ak parti aday
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı