Genel
Giriş Tarihi : 08-05-2018 10:02

Başkan İrban makamında

KORKUTELİ Belediyesi'nin yeni başkanı Ak Parti Meclis Üyesi Hasan Ali İrban, törenle yeni makamına oturdu. Korkuteli Belediyesinin yeni başkanı Ak Parti Meclis üyesi Hasan Ali İrban, Belediye hizmet binasına gelerek dualar eşliğinde koltuğa oturdu. İrban, Artık bundan sonra Korkuteli'ne hizmet zamanı. 2019 yerel seçimlerine kadar hükümetimizin de desteği ile ilçenin çehresini değiştirerek Korkuteli'ni 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti belediyesi ile buluşturacağını söyledi. Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, belediye meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve ilçe teşkilatı, Kadın ve Gençlik kolları üyeleriyle birlikte belediye hizmet binası önünde dua eşliğinde başkanlık makamına geçti. Başkan Hasan Ali İrban daha sonra makamda Kuran okunmasıyla görevine başladı. Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, ″Artık hizmet zamanı. Artık bundan sonra Korkuteli için çalışma zamanı. Gece gündüz çalışarak sizlerin de dualarıyla ilçenin çehresini değiştireceğiz. Yapacak olduğumuz işlerimizde eksikliklerimiz olursa uyarmanızı, çekinmemenizi istiyorum. Her zaman eksiklikleri söylemezseniz hakkımı helal etmem. Hizmet konusunda eksiklikleri söylemeniz konusunda ilçe halkından destek bekliyorum. Bu konuda hep birlikte ilçeyi yönetmek için yola çıktık. Siyasi kimliğimiz var ancak o kimliği bir kenara atarak hizmet için çalışacağız. Şimdiye kadar her konuda destek olduk. Bundan sonra da hizmetlerinin daha aktif çalışması konusunda Antalya Büyükşehir Belediye'mizin de desteğini alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlik içinde hizmetler noktasında çalışacağız. Allah bizlere güzel işler nasip etsin. Buraya gelerek destek verdiğiniz için teşekkür ederim″ dedi..

Başkan İrban makamında
KORKUTELİ Belediyesi'nin yeni başkanı Ak Parti Meclis Üyesi Hasan Ali İrban, törenle yeni makamına oturdu.

Korkuteli Belediyesinin yeni başkanı Ak Parti Meclis üyesi Hasan Ali İrban, Belediye hizmet binasına gelerek dualar eşliğinde koltuğa oturdu. İrban, Artık bundan sonra Korkuteli'ne hizmet zamanı. 2019 yerel seçimlerine kadar hükümetimizin de desteği ile ilçenin çehresini değiştirerek Korkuteli'ni 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti belediyesi ile buluşturacağını söyledi.

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, belediye meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve ilçe teşkilatı, Kadın ve Gençlik kolları üyeleriyle birlikte belediye hizmet binası önünde dua eşliğinde başkanlık makamına geçti. Başkan Hasan Ali İrban daha sonra makamda Kuran okunmasıyla görevine başladı.

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, ″Artık hizmet zamanı. Artık bundan sonra Korkuteli için çalışma zamanı. Gece gündüz çalışarak sizlerin de dualarıyla ilçenin çehresini değiştireceğiz. Yapacak olduğumuz işlerimizde eksikliklerimiz olursa uyarmanızı, çekinmemenizi istiyorum. Her zaman eksiklikleri söylemezseniz hakkımı helal etmem. Hizmet konusunda eksiklikleri söylemeniz konusunda ilçe halkından destek bekliyorum. Bu konuda hep birlikte ilçeyi yönetmek için yola çıktık. Siyasi kimliğimiz var ancak o kimliği bir kenara atarak hizmet için çalışacağız. Şimdiye kadar her konuda destek olduk. Bundan sonra da hizmetlerinin daha aktif çalışması konusunda Antalya Büyükşehir Belediye'mizin de desteğini alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlik içinde hizmetler noktasında çalışacağız. Allah bizlere güzel işler nasip etsin. Buraya gelerek destek verdiğiniz için teşekkür ederim″ dedi.


Kaynak: DHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA