Fırıncılar ekmek fiyatı için toplandı

BATI Antalya'da ekmek ve ekmek çeşitlerinin fiyat tarife listesinin oluşturulmasına yönelik toplantı düzenlendi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Resmi Gazete'de yayımlanan tacir ve sanayiciler tarafından üretilen mal ve hizmetlerin azami fiyat tarifelerinin düzenlenmesi hakkında yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik gereğince Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KUTSO) daveti üzerine toplantı yapıldı. Toplantıya KUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Kızılkaya, Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Dizerkonca ve Antalya Ticaret İl Şube Müdürü Mesut İlter, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği'ni temsilen Kumluca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Selçuk Çınar ile ilgili kurumların temsilcileri katıldı. Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerindeki üyelerin talepleri doğrultusunda üretim girdi maliyetleri dikkate alınarak 200 gram ekmeğin azami fiyatının 1 lira olarak belirlenmesine ve ilgili meslek komitesinin de görüşü alınarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bildirilmesine karar verildi..

Fırıncılar ekmek fiyatı için toplandı
Fırıncılar ekmek fiyatı için toplandı
Bu içerik 478 kez okundu.
BATI Antalya'da ekmek ve ekmek çeşitlerinin fiyat tarife listesinin oluşturulmasına yönelik toplantı düzenlendi.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Resmi Gazete'de yayımlanan tacir ve sanayiciler tarafından üretilen mal ve hizmetlerin azami fiyat tarifelerinin düzenlenmesi hakkında yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik gereğince Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KUTSO) daveti üzerine toplantı yapıldı. Toplantıya KUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Kızılkaya, Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Dizerkonca ve Antalya Ticaret İl Şube Müdürü Mesut İlter, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği'ni temsilen Kumluca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Selçuk Çınar ile ilgili kurumların temsilcileri katıldı.

Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerindeki üyelerin talepleri doğrultusunda üretim girdi maliyetleri dikkate alınarak 200 gram ekmeğin azami fiyatının 1 lira olarak belirlenmesine ve ilgili meslek komitesinin de görüşü alınarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bildirilmesine karar verildi.


Kaynak: DHA
Fırıncılar ekmek fiyatı için toplandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı