Antalyalı mankenler plaj çekiminde

AVUSTURYA'da faaliyet gösteren mayo markası için Antalya Lara sahilinde objektif karşısına geçen Emy Organizasyon & Ajans mankenleri, yeni kreasyon mayo ve bikinilerle birbirinden çarpıcı pozlar verdi. 3 gün süren fotoğraf çekimlerini Hüseyin Çoban gerçekleştirdi. 2018 yaz sezonunda plajları süsleyecek mayo ve bikinilerin katalog çekimi, Antalya Lara sahilinde yapıldı. Merkezi Avusturya'da bulunan bir markanın ürünlerini tanıtan Emy Ajans mankenleri Adelia Marajapova, Afranur Karagöz ve Polina Povelytsia, rengarenk bikinilerle objektif karşısına geçti. Kimi zaman ellerinde ananas ile poz veren kimi zaman deniz kenarında objektiflere gülümseyen mankenler, çekimlerin eğlenceli geçtiğini söyledi. Türkiye başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde billboard ve reklam tabelalarını süsleyecek fotoğraflarda 100'ün üzerinde bikini ve mayo modeli kullanıldı. 3 gün içinde 30 binin üzerinde fotoğrafın çekildiği çekimlerde, Antalya sahillerinin doğal güzellikleri ön plana çıkartıldı.  .

Antalyalı mankenler plaj çekiminde
Antalyalı mankenler plaj çekiminde
Bu içerik 1701 kez okundu.

AVUSTURYA'da faaliyet gösteren mayo markası için Antalya Lara sahilinde objektif karşısına geçen Emy Organizasyon & Ajans mankenleri, yeni kreasyon mayo ve bikinilerle birbirinden çarpıcı pozlar verdi. 3 gün süren fotoğraf çekimlerini Hüseyin Çoban gerçekleştirdi.

 

2018 yaz sezonunda plajları süsleyecek mayo ve bikinilerin katalog çekimi, Antalya Lara sahilinde yapıldı. Merkezi Avusturya'da bulunan bir markanın ürünlerini tanıtan Emy Ajans mankenleri Adelia Marajapova, Afranur Karagöz ve Polina Povelytsia, rengarenk bikinilerle objektif karşısına geçti. Kimi zaman ellerinde ananas ile poz veren kimi zaman deniz kenarında objektiflere gülümseyen mankenler, çekimlerin eğlenceli geçtiğini söyledi.

Türkiye başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde billboard ve reklam tabelalarını süsleyecek fotoğraflarda 100'ün üzerinde bikini ve mayo modeli kullanıldı. 3 gün içinde 30 binin üzerinde fotoğrafın çekildiği çekimlerde, Antalya sahillerinin doğal güzellikleri ön plana çıkartıldı.

 

 

 


Kaynak: DHA

Antalyalı mankenler plaj çekiminde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org