Bucak Belediye Oğuzhanspor Başkanı Çetiner güven tazeledi

2018-2019 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Bucak Belediye Oğuzhanspor kongreye gitti.

Bucak Belediye Oğuzhanspor Başkanı Çetiner güven tazeledi
Bucak Belediye Oğuzhanspor Başkanı Çetiner güven tazeledi Akca Gazete
Bu içerik 1606 kez okundu.

Vali Recai Tosyalı Düğün salonunda yapılan kongrenin divan başkanlığı seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına İbrahim İğci seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra kulübün gelir giderleri okundu.

Divan tarafından seçime girmek isteyen listeler istendi. Seçime daha önceki başkan Hüseyin Çitener’in bulunduğu tek liste ile seçime girildi. Seçime başka liste girmediği için eski Bucak Belediye Oğuzhanspor’un Başkanlığını yapa Hüseyin Çetiner’in kongrede güven tazelemiş oldu. Kongre sonucu Hüseyin Çetiner. Ahmet Durgut, İbrahim Gönenç, Bülent Ünal, Celal Korkmaz, Ali Özcan, Tayfun Altındal, Emrah Gönen.Emrullah Gültekin. Yalçın Bayındır, Yılmaz Duru, Hasan Zorlu, Abdurrahman Demir, Ali Akalın, Mehmet Dilmen seçildiler.

Kongre bitişinden sonra Bucak Belediye Oğuzhanspor kulüp Başkanı Hüseyin Çitener 2018-2019 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Bucak Belediye Oğuzhonspor’un geçen sezon ikinci yarı çalıştıran Ali Postacı ile antrenör olarak anlaşmaya varılarak sözleşme imzalandı.

Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulüp Başkanlığında güven tazeleyen Hüseyin Çetiner, bu sezon daha güçlü bir Oğuzhanspor için takıma takviyeler yapacaklarını dile getirirken,  antrenörü Ali Postacı yaptığı konuşmada Oğuzhanspor’un bu sezon başarıdan başarıya koşturacağını söyledi.   

Yedek liste ise Bekir Ünlü,Emrah Karagön,Sülayman Top,Ömer Gümüş,Şuayip Öztaş Denetim Kurulu Asil Mehmet Sert,Osman İnal,Hüseyin Tülkay. Denetim Yedek Fatih Avcı,Osman İnce,Mehmet Duman Askf Asil Süleyman Top Fatih Avcı Osman Çınar Askf YedekEmrah Gönen,Umit Çomak,Muzaffer Şengül seçildi. 

bucak belediye oğuzhanspor kongre hüseyin çitener ali postacı antranör türkiye bal ligi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı