Genel
Giriş Tarihi : 22-05-2018 14:17

Finike Kadınlar Plajı hazır

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı, Kumluca, Kaş ve Demreli kadınların da faydalanacağı, Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajında devam eden çalışmaları inceledi. Büyükşehir Belediyesi, Sarısu ve Alanya Aysultan kadınlar plajının ardından 3'üncü kadınlar plajını Finike'de hayata geçiriyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajı'ndaki sona yaklaşan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Türel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin, Fen İşleri Dairesi Başkanı Mehmet Yazıcıoğlu'ndan da bilgi aldı. BAYRAMDAN ÖNCE HİZMETE GİRİYOR 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verecek olan Finike kadınlar plajının kadınlara özel muhteşem bir plaja dönüştürdüklerini belirten Başkan Türel, Finike'nin en güzel koylarından olan 8.5 hektarlık Barbaros Hayretin Koyu Mesire alanı doğal yapısının korunduğuna dikkat çekti. 4 milyon 187 bin TL yatırım maliyetli kadınlar plajı kısa bir süre sonra hizmet vermeye başlayacak. ELMALI'YA ÜCRETSİZ SERVİS Finike'de hizmete girecek kadınlar plajıyla Kumluca, Demre, Kaş ve Elmalılı kadınlara da hizmet verecek. Elmalılı kadınlar Büyükşehir Belediyesi tarafından konulacak ücretsiz servislerle Finike Kadınlar Plajı'na taşınacak. Bu hareketlilik Finike'nin sosyal yaşamına da katkı sağlayacak. YÜZER HAVUZ SİSTEMİ Proje kapsamında vatandaşların denize rahat bir şekilde girmeleri için her biri 100 metrekare olan 2 ahşap iskele yapıldı. Ayrıca proje alanında 26 araçlık otopark, 1 kır kahvesi, 1 ibadethane ve 2 tuvalet bulunuyor. Koyun ortasında dizayn edilen yüzer havuz sistemi sayesinde ise yüzme bilmeyen kadınlar ve çocuklar rahatlıkla denize girebilecek.    .

Finike Kadınlar Plajı hazır

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı, Kumluca, Kaş ve Demreli kadınların da faydalanacağı, Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajında devam eden çalışmaları inceledi.

 

Büyükşehir Belediyesi, Sarısu ve Alanya Aysultan kadınlar plajının ardından 3'üncü kadınlar plajını Finike'de hayata geçiriyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajı'ndaki sona yaklaşan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Türel, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bedrullah Erçin, Fen İşleri Dairesi Başkanı Mehmet Yazıcıoğlu'ndan da bilgi aldı.

BAYRAMDAN ÖNCE HİZMETE GİRİYOR

5 yıldızlı otel konforunda hizmet verecek olan Finike kadınlar plajının kadınlara özel muhteşem bir plaja dönüştürdüklerini belirten Başkan Türel, Finike'nin en güzel koylarından olan 8.5 hektarlık Barbaros Hayretin Koyu Mesire alanı doğal yapısının korunduğuna dikkat çekti. 4 milyon 187 bin TL yatırım maliyetli kadınlar plajı kısa bir süre sonra hizmet vermeye başlayacak.

ELMALI'YA ÜCRETSİZ SERVİS

Finike'de hizmete girecek kadınlar plajıyla Kumluca, Demre, Kaş ve Elmalılı kadınlara da hizmet verecek. Elmalılı kadınlar Büyükşehir Belediyesi tarafından konulacak ücretsiz servislerle Finike Kadınlar Plajı'na taşınacak. Bu hareketlilik Finike'nin sosyal yaşamına da katkı sağlayacak.

YÜZER HAVUZ SİSTEMİ

Proje kapsamında vatandaşların denize rahat bir şekilde girmeleri için her biri 100 metrekare olan 2 ahşap iskele yapıldı. Ayrıca proje alanında 26 araçlık otopark, 1 kır kahvesi, 1 ibadethane ve 2 tuvalet bulunuyor. Koyun ortasında dizayn edilen yüzer havuz sistemi sayesinde ise yüzme bilmeyen kadınlar ve çocuklar rahatlıkla denize girebilecek.

 

 

 

 


Kaynak: DHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA