Başkan Vekili Yalçın Sezgin’den Fedakar Şoförlere Teşekkür

Bucak Kaliteyi Artırma Projesi Bekap kapsamında düzenlenen etkinliklere fedakarlık yaparak köy okullarından öğrenci taşıyan servis şoförlerini Kaymakam Yalçın Sezgin teşekkür belgesi verdi.

Başkan Vekili Yalçın Sezgin’den Fedakar Şoförlere Teşekkür
Başkan Vekili Yalçın Sezgin’den Fedakar Şoförlere Teşekkür Akca Gazete
Bu içerik 462 kez okundu.

Bucak 45 nolu servisçiler kooperatifinde düzenlenen törene Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Arif Mayda, 45 Nolu sevisciler kooperatifi Başkanı Fatih Yıldız, 35 nolu kocaaliler taşıma kooperatifi başkanı Hidayet Kaplan, Bucak Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan , Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Servis Şoförleri katıldı. Törende konuşan Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin “ İlçemizde düzenlediğimiz Bucak Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi Bekap kapsamında düzenlediğimiz tüm etkinliklerimize öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdiler. Özellikle etkinliklerimize köy okullarımızdaki öğrencilerimizin ulaşımlarının sağlanması önemli idi. Bu konuda bizlere Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası, 45 Nolu sevisciler kooperatifi, 35 nolu kocaaliler taşıma kooperatifi bizlere büyük destek verdiler. Kooperatiflerimizde görev alan şoför arkadaşlarımız büyük fedarlık yaptılar. Bu fedakarlıklarının maddi olarak ölçülmesi imkansız. Bu yaptıkları hizmetlerin anısına kendilerine günün anısına teşekkür belgesi vermek istedik. Ayrıca  Şoförler Odası ve kooperatiflerimize günün anısına plaket takdim edeceğiz.Gerek Koopetiflerimiz nazarında tüm üyelerine, Odalarımız nazarında tüm üyelerine ve tüm şoförlerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin tarafından  Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Arif Mayda, 45 Nolu sevisciler kooperatifi Başkanı Fatih Yıldız, 35 nolu kocaaliler taşıma kooperatifi başkanı Hidayet Kaplan’a plaket ve tüm şoförlere teşekkür belgesi verildi.

bucak kaymakam belediye şoför teşekkür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı