Bucak Organize Sanayi Bölgesine 1 Milyon Tl Hibe Kazandırıldı

Aynı zamanda Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Yalçın Sezgin Batı Akdeniz Kalkınma Ajansına (BAKA) Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi olarak sunduğumuz “Yenilenebilir Enerji Üretimi Projesi” kabul edilerek yaklaşık maliyeti 1.898.170 TL olan projemize 1.000.000 TL hibe verilmiştir.

Bucak Organize Sanayi Bölgesine 1 Milyon Tl Hibe Kazandırıldı
Bucak Organize Sanayi Bölgesine 1 Milyon Tl Hibe Kazandırıldı Akca Gazete
Bu içerik 590 kez okundu.

Proje ile yenilebilir enerji kaynakları ile güneşten enerji üretileceğini belirten Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin “Üretilecek Enerjinin Sanayicilerimize Yansıtılarak OSB  dağıtım bedelinde önemli ölçüde düşüş olacak ve kullandıkları enerji maliyeti azalacaktır.” dedi.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve Bölge Müdürlüğüne de katkılarından dolayı teşekkür eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin ayrıca Bucak Belediyesi içinde Pazar Pazarında planlanan Pazar Yerinin çatısına GES Projesi düşündüklerini belirtti. Ayda 80-85 Bin Lira getiri elde edeceği hesaplanan projenin 6 – 7 yılda kendisini amorti edeceğini belirten Yalçın Sezgin bu proje de tamamlanırsa kamuoyu ile paylaşacağız. Destek görürsek çalışmaya başlayacağız dedi.

BUCAK OSB ORGANİZE SANAYİ HİBE MİLYON TL YALÇIN SEZGİN KAYMAKAM. BELEDİYE BAŞKAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Annesini boğazını keserek öldürdü
Annesini boğazını keserek öldürdü
Hava soğudu, grip salgınına dikkat
Hava soğudu, grip salgınına dikkat