Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

24 Haziran 2018 Pazar günü birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim’inin ilimiz genelinde huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi amacıyla Vali Hasan Şıldak başkanlığında toplantı yapıldı.

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 376 kez okundu.

Toplantıya Valimizin yanı sıra Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve Siyasi Partilerin İl Başkanları katıldı.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, daha önceki seçim dönemlerinde olduğu gibi, bu seçim döneminin de huzur ve esenlik içinde geçmesi, vatandaşımızın hür iradesinin en sağlıklı şekilde sandığa yansımasının sağlanması için alınması gereken tedbirler görüşüldü.

Valimiz toplantının sonunda huzur şehri olarak bilinen İlimizde, bütün vatandaşlarımızın, siyasi partilerimizin ve basınımızın duyarlı yaklaşımı ve seçim sürecinde görev alacak tüm personelin göstereceği hassasiyetle Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim’inin ilimizde sorunsuz, huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleşmesini sağlayacaklarını ifade etti.

burdur valilik seçim güvenlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öksürüğü önlemek için 10 altın kural
Öksürüğü önlemek için 10 altın kural
Annesini boğazını keserek öldürdü
Annesini boğazını keserek öldürdü