Vali Hasan Şıldak başkanlığında Seçim ve Kaymakamlar toplantısı yapıldı

Bugün gerçekleşen toplantılarda ilk olarak seçim toplantısına başkanlık eden Vali Hasan Şıldak, öğleden sonra Kaymakamlarla toplantı yaparak il genelinde devam eden 2018 yılı yatırımlarıyla ilgili kapsamlı bilgi aldı.

 Vali Hasan Şıldak başkanlığında Seçim ve Kaymakamlar toplantısı yapıldı
 Vali Hasan Şıldak başkanlığında Seçim ve Kaymakamlar toplantısı yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 447 kez okundu.

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi dün Siyasi Parti İl Başkanlarının katılımıyla toplantı yapılmıştı. Bugün de ilçe kaymakamları ve ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla ikinci bir toplantı yapılarak il genelinde seçimle ilgili alınması gereken genel güvelik tedbirleri görüşüldü.

Vali Hasan Şıldak başkanlık ettiği seçim toplantısında, 24 Haziran Pazar günü yapılacak seçimler ile ilgili herhangi bir aksaklığa mahal vermeyecek şekilde ilgili tüm kurumların sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmelerini istedi.

Valimiz özellikle bu süreçte Seçim Kurullarının taleplerinin karşılanmasını isteyerek, seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrası alınacak önlemlerle ilgili de İlçe Kaymakamları ve tüm kurumların alınacak tedbirleri gözden geçirerek seçim sürecinde gereken hassasiyeti göstermelerini istedi.

Vali Hasan Şıldak, öğleden sonra başkanlık ettiği Kaymakamlar toplantısında Burdur genelinde devam eden 2018 yılı yatırımları ile ilgili kapsamlı bilgi aldı. İlçelerde devam eden KÖYDES, İl Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliği yatırımlarının da ayrıntılı olarak görüşüldüğü toplantıda Valimiz Kaymakamlardan ilçelerinde devam eden yatırımları yakından takip etmelerini istedi.

burdur vali seçim toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı