Vali Hasan Şıldak, Gölhisar’da Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda bir araya geldi

Vali Hasan Şıldak, Gölhisar ilçesinde Şehit Aileleri ve Gazilerle iftarda bir araya geldi.

Vali Hasan Şıldak, Gölhisar’da Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda bir araya geldi
Vali Hasan Şıldak, Gölhisar’da Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda bir araya geldi Akca Gazete
Bu içerik 470 kez okundu.

Göreve başladığı günden bu yana Şehit Aileleri ve Gaziler onuruna düzenlenen iftar programlarına katılmaya özen gösteren Vali Hasan Şıldak, dün yine Gölhisar İlçesinde Kaymakamlık tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

İftara Valimizin yanı sıra, Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Kılıç, Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Hasan Güven katıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan iftar programında oruçların açılmasının ardından dua yapıldı. Programın devamında Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke  ve Vali Hasan Şıldak konuşma yaptılar.

Valimiz iftar programı süresince Şehit Aileleri ve Gazilerle yakından ilgilendi. Aileleri yakından tanımaya çalışan Valimiz, herhangi bir sıkıntı ve istekleri olması durumunda çekinmeden gelebileceklerini ifade ederek, kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu söyledi.

Vali Hasan Şıldak iftar sonunda Şehit Aileleri ve Gazilere hitaben yaptığı konuşmada;

“Gölhisar Kaymakamımıza bu güzel organizasyonda bizleri bir araya getirdiği için teşekkürlerimi ve tebriklerimi iletiyorum. Hepiniz bizlerin çok değer verdiği, bizlere olan emanetin en güzel timsallerisiniz. Gerçekten de her ortamda her fırsatta sizlerle birlikte olmak bizleri gururlandırıyor. Mübarek Ramazan ayının manevi ikliminde sizlerle iftar açmanın ve birlikte dua etmenin bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizler, Devletimizin, bu milletin ayakta kalması ve bekası için sizlerin, yakınlarınızın ve çocuklarınızın gösterdiği fedakarlığı hiçbir zaman unutmayacağız.

Ülkemiz bulunduğu coğrafi konum ve uluslararası konjonktürüyle her zaman değişik zaman ve ortamlarda çeşitli tehlikelerle karşı karşıya kalmıştır. İnanıyorum ki bizler içinde bulunduğumuz Ramazan ayında daha da pekiştirdiğimiz birlik beraberliğimiz ve birlikte hareket etme duygumuzla daha fazla kaynaşarak tüm bunların üstesinden geleceğiz. Bu birlikteliği de burada gördüğümü ifade etmek istiyorum.

Bizler kamu görevlileri olarak kendi aramızda bir uyumu ahengi yakaladığımızda bu uyum ve ahenk bütün ilçedeki insanlarımıza vatandaşlarımıza da yansıyor. Ben bu manada burada görev yapan başta değerli Kaymakamımız olmak üzere tüm kamu görevlilerimizi bu güzel birlikteliği oluşturdukları için tebrik ediyorum. Tekrardan siz çok kıymetli Şehit Ailelerimiz, Gazilerimiz ve aileleriyle bu ortamı paylaşmaktan duyduğum memnuniyeti ifade ederken hepinize devlet olarak kapımızın açık olduğunu, her zaman yanınızda olduğumuzu tekrardan vurgulamak istiyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

burdur vali hasan şıldak gölhisar iftar şehit gazi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı