Vali Hasan Şıldak Muhtarlarla bir araya geldi

Vali Hasan Şıldak, merkeze bağlı Köy ve Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek toplantı yaptı.

Vali Hasan Şıldak Muhtarlarla bir araya geldi
Vali Hasan Şıldak Muhtarlarla bir araya geldi Akca Gazete
Bu içerik 409 kez okundu.

Görevine başladığı günden bu yana yoğun bir mesai ile çalışan Valimiz, bugün de demokrasinin ilk halkasını oluşturan, vatandaşla devlet arasında köprü vazifesi görerek kamu hizmetlerinin yerine getirilmesinde önemli görevler üstlenen muhtarlarla bir araya geldi.

Merkeze bağlı Köy ve Mahalle muhtarlarıyla yaptığı ilk toplantısında, muhtarları yakından tanımaya çalışan Vali Hasan Şıldak, seçilmiş oldukları mahalle ve köylerin ihtiyaç ve taleplerini de bizzat kendilerinden dinleme fırsatı buldu.

İl Özel İdaresi Meclis Salonunda düzenlenen toplantıda, Vali Yardımcısı Mehmet Yıldız, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Özel İdare Genel Sekreteri Servet Olpak, ilgili bazı kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri de hazır bulundu.

Toplantının başında Muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Vali Hasan Şıldak;  “Bizler çalışma sistemimiz ve yönetim anlayışı olarak her zaman aktif, devletimizin bize verdiği yetkileri görev alanımız içerisinde sonuna kadar kullanarak, Burdur’da hızlı ve verimli bir çalışma dönemi yaşamayı istiyoruz. Burada tabi, muhtarlarımızın bu çalışmada çok önemli rolü olacaktır. Muhtarlarımız köylerimizin yöneticileri, mahallelerimizin de temsilcileridir. Vatandaş ile bizim aramızda bir köprüdür. Bu manada muhtarlarımızla yakın bir çalışma ve iş birliği içerisinde olacağız. Gerek genel bütçemiz, gerekse özel idare bütçemiz ve Köylere Hizmet Götürme Birliğimiz vasıtasıyla köylerimizin alt yapısı başta olmak üzere ihtiyaçlarını karşılamak noktasında adeta seferberlik ilan edeceğiz. Bu vesileyle içinde bulunduğumuz Ramazan ayını ve yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik etmek istiyorum.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Konuşmasının ardından muhtarların talep ve isteklerini dinleyen Vali Hasan Şıldak, mahalle ve köylerle ilgili yapılan isteklerin en kısa zamanda incelenip değerlendirilerek ihtiyaçların giderilmesi yönünde adımların atılacağını ifade etti.

BURDUR VALİ hasan şıldak muhtar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktorlardan yasa tasarısı tepkisi
Doktorlardan yasa tasarısı tepkisi
Cinayet davasında 'Sperm insan vücudunda kaç gün kalabilir?' raporu istendi
Cinayet davasında 'Sperm insan vücudunda kaç gün kalabilir?' raporu istendi