Vali Hasan Şıldak’tan Rektör Korkmaz’a İade-i Ziyaret

Vali Hasan Şıldak, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz’a iade-i ziyarette bulundu.

Vali Hasan Şıldak’tan Rektör Korkmaz’a İade-i Ziyaret
Vali Hasan Şıldak’tan Rektör Korkmaz’a İade-i Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 450 kez okundu.

Hayırlı olsun ziyaretlerini kabulün yanı sıra bir taraftan iade-i ziyaretlere başlayan Vali Hasan Şıldak, Rektör Korkmaz'ı makamında ziyaret etti. 

MAKÜ İstiklal Yerleşekesi Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarette bir süre Korkmaz'la makamında görüşen Valimiz, ziyareti sırasında üniversite kampüsünü daha yakından görme ve tanıma fırsatı buldu.

Rektör Korkmaz nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ettiği Valimize, kuruluduğu 2006 yılından bu yana hızla büyüyerek ilimize değer katmaya devam eden Mehmmet Akif Ersoy Üniversitesi hakkında bilgiler verdi. MAKÜ olarak üstlendikleri misyon ve devam eden önemli projeleri kendisiyle paylaşan Korkmaz, ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ziyaret sonrası üniversite şeref defterini imzalayan Valimize Rektör Korkmaz tarafından ziyareti anısına plaket takdim edildi. 

Ziyarette MAKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Karaca, Prof. Dr. Durmuş Acar, Prof. Dr. Hüseyin Dalğar, Rektör Danışmanları Doç. Dr. Ömer Tekşen, Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kılınç ve Genel Sekreter Ali Nihat Gündüzalp yer aldı.

BURDUR VALİ MAKÜ REKTÖR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı