Birlik Vakfı iftar verdi

BURDUR protokolü, Birlik Vakfı tarafından verilen iftarda bir araya geldi. Birlik Vakfı'na ait yurt binasında düzenlenen iftar yemeğine Vali Hasan Şıldak, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Başgül, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, Defterdar Sedat Ayyıldız, MAKÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Karaca, Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Hüseyin Avşaroğlu, kurucular kurulu üyesi Nasuh Boztepe, vakıf üyeleri, Isparta ve Antalya Şube Başkanları, daire müdürleri ve STK temsilcileri katıldı. Birlik Vakfı Burdur Şubesi Başkanı Sebahattin Akkaya'nın ev sahipliğindeki yemekte konuşan Burdur Valisi Hasan Şıldak, Burdur'da göreve başlamasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen Ramazan ayı vesilesiyle düzenlenen iftar yemeklerinde Burdurlularla yakından tanışma fırsatı bulduğunu söyledi. Vali Şıldak, ″Birlik ve bütünlük içerisinde bu sofralarda bizi buluşturanlar her türlü takdiri hakediyorlar. Ramazan ruhunu yaşatan sofralarda birlikte olmak, dualara iştirak etmek bizleri onurlandırıyor″ dedi..

Birlik Vakfı iftar verdi
Birlik Vakfı iftar verdi
Bu içerik 432 kez okundu.

BURDUR protokolü, Birlik Vakfı tarafından verilen iftarda bir araya geldi.

 

Birlik Vakfı'na ait yurt binasında düzenlenen iftar yemeğine Vali Hasan Şıldak, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Başgül, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, Defterdar Sedat Ayyıldız, MAKÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Karaca, Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Hüseyin Avşaroğlu, kurucular kurulu üyesi Nasuh Boztepe, vakıf üyeleri, Isparta ve Antalya Şube Başkanları, daire müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.

Birlik Vakfı Burdur Şubesi Başkanı Sebahattin Akkaya'nın ev sahipliğindeki yemekte konuşan Burdur Valisi Hasan Şıldak, Burdur'da göreve başlamasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen Ramazan ayı vesilesiyle düzenlenen iftar yemeklerinde Burdurlularla yakından tanışma fırsatı bulduğunu söyledi.

Vali Şıldak, ″Birlik ve bütünlük içerisinde bu sofralarda bizi buluşturanlar her türlü takdiri hakediyorlar. Ramazan ruhunu yaşatan sofralarda birlikte olmak, dualara iştirak etmek bizleri onurlandırıyor″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Birlik Vakfı iftar verdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu