Öğretmen ve öğrencilere başarı belgesi

BURDUR İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenleyen, bölge finali ve Türkiye finaline katılan öğrenci ve öğretmenlere başarı belgesi verildi. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenleyen, 'TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri' bölge ve Türkiye finallerine katılan öğretmen ve öğrencilere başarı belgeleri Öğretmenevi Konferans Salonu'nda düzenlenen törenle verildi. Törene, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, Müdür Yardımcısı Süleyman Çakıcı, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, TÜBİTAK 4006 bilim fuarlarının Burdur'daki eğitim öğretimin kalitesini artırmaya yönelik yapılan çalışmalar olduğunu söyledi. Bu çalışmaların çok önemli olduğunu belirten Bayram, ″İl Müdürlüğü AR-GE birimindeki arkadaşlarımızın çalışmaları okullara yönelik yapılıyor. Okullardaki öğretmen arkadaşlarımız eğer bu çalışmaları sahiplenmezlerse öğrencilere yönelik herhangi bir şey yapamayız. Bizim varlık sebebimiz öğrenciler. Eğer bizim yapmış olduğumuz çalışmalar öğrencilere yansımayacaksa yaptığımız çalışmaların hiçbir kıymeti yok demektir. Özellikle bu yıl TÜBİTAK bilim fuarlarından çok güzel sonuçlar elde ettik. Emeği olan tüm yönetici ve öğretmen arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarda daha güzel sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum″ dedi. Mahmut Müdür Bayram'ın konuşmasından sonra Burdur genelindeki okullarda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenleyen öğretmen ve öğrencilere, TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge ve Türkiye finallerine katılan öğretmen ve öğrencilere başarı belgeleri verildi.  .

Öğretmen ve öğrencilere başarı belgesi
Öğretmen ve öğrencilere başarı belgesi
Bu içerik 552 kez okundu.

BURDUR İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenleyen, bölge finali ve Türkiye finaline katılan öğrenci ve öğretmenlere başarı belgesi verildi.

 

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenleyen, 'TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri' bölge ve Türkiye finallerine katılan öğretmen ve öğrencilere başarı belgeleri Öğretmenevi Konferans Salonu'nda düzenlenen törenle verildi. Törene, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, Müdür Yardımcısı Süleyman Çakıcı, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, TÜBİTAK 4006 bilim fuarlarının Burdur'daki eğitim öğretimin kalitesini artırmaya yönelik yapılan çalışmalar olduğunu söyledi. Bu çalışmaların çok önemli olduğunu belirten Bayram, ″İl Müdürlüğü AR-GE birimindeki arkadaşlarımızın çalışmaları okullara yönelik yapılıyor. Okullardaki öğretmen arkadaşlarımız eğer bu çalışmaları sahiplenmezlerse öğrencilere yönelik herhangi bir şey yapamayız. Bizim varlık sebebimiz öğrenciler. Eğer bizim yapmış olduğumuz çalışmalar öğrencilere yansımayacaksa yaptığımız çalışmaların hiçbir kıymeti yok demektir. Özellikle bu yıl TÜBİTAK bilim fuarlarından çok güzel sonuçlar elde ettik. Emeği olan tüm yönetici ve öğretmen arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarda daha güzel sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum″ dedi.

Mahmut Müdür Bayram'ın konuşmasından sonra Burdur genelindeki okullarda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenleyen öğretmen ve öğrencilere, TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge ve Türkiye finallerine katılan öğretmen ve öğrencilere başarı belgeleri verildi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Öğretmen ve öğrencilere başarı belgesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı